• Головна
  • Проекти
  • В УПЦ (МП) відреагували на позбавлення її Київрадою пільги на землю...

В УПЦ (МП) відреагували на позбавлення її Київрадою пільги на землю

29.01.2015, 09:56
В УПЦ (МП) відреагували на позбавлення її Київрадою пільги на землю - фото 1
Реакцію оприлюднив офіційний сайт УПЦ (МП).

Київрада.jpgСтолична міська рада 28 січня позбавила Українську Православну Церкву пільг на користування земельними ділянками. В УПЦ (МП) таке рішення назвали «популістським і одіозним, тиками, що розхитує міжконфесійний мир в українському суспільстві».

На офіційному сайті УПЦ (МП) щодо рішення Київради сказано:

«Одіозності цьому рішенню додає та обставина, що київські депутати проголосували за позбавлення пільг лише для найбільшої в Україні і столиці Церкви, і збереження їх для представників інших конфесій, в тому числі і деструктивних сект.Ініціаторами такої постанови, що націлена на розхитування міжконфесійного миру в українському суспільстві, виступили депутати фракцій «Свобода» та «Удар-солідарність» Олександр Семененко та Олександр Харченко. Це популістьске рішення було прийняте для того, щоб відволікти увагу громадськості від протестів представників освіти і інших незахищених верств населення столиці, які були позбавлені соціальних пільг і в знак протесту перекрили рух на вулиці Хрещатик. Автори постанови не приховують відкритої агресії по відношенню до Української Православної Церкви. Свої дії, що ігнорують права віруючих, депутати пояснили безпідставними звинуваченнями в бік УПЦ».

Нагадаємо, ініціатори постанови мотивували своє рішення тим, що УПЦ (Московського Патріархату) провадить відверту антиукраїнську, антидержавницьку пропаганду... , відмовляється відспівувати загиблих воїнів, що відстоюють єдність країни.

В УПЦ (МП) такі звинувачення відкидають. Кажуть, що духовенство УПЦ (МП)  допомагає українськім військовим та біженцям, а також звільненню українських воїнів з полону.