Відкрито саркофаг з нетлінним тілом підлітка Карла Акутіса, якого беатифікують 10 жовтня

02.10.2020, 09:00
Світові
Відкрито саркофаг з нетлінним тілом підлітка Карла Акутіса, якого беатифікують 10 жовтня - фото 1
В Ассізі 1 жовтня відкрито саркофаг, де зберігається тіло блаженного Карла Акутіса. Церемонію, яка відбулась після ранкової Святої Літургії, очолив місцевий єпископ.

Як видно на світлині, яку поширив сайт КМЦ, тіло Карла залишилось нетлінним. Вдягнений він у звичайні кросівки, джинси та спортивну форму.

Прийти і помолитись перед тілом віряни матимуть можливість аж до 17 жовтня. На 10 жовтня запланована його беатифікація.

Карло помер у 2006 році від гострої лейкемії. Його життя було позначене любов`ю до Євхаристії та вчинків милосердя.

«Я радий померти, бо я прожив життя, не марнуючи жодної хвилини на справи, які не подобаються Богу», - повторював Карло Акутіс.

РІСУ повідомляла, що Ватикан беатифікує 15-річного підлітка, якого проголосять покровителем Інтернету.

За життя він любив програмування і відеоігри. Карло розробив перший онлайн-каталог євхаристійних чудес – сайт, на якому були зібрані всі чудеса, що відбулись у світі. Таким способом він хотів поділитися своєю вірою з іншими людьми.

Хлопець був правовірним християнином і часто допомагав людям. Він розносив їжу бідним, роздавав нужденним кишенькові гроші, заступався за однокласників, яких ображали.

Також підлітку приписують зцілення хлопчика з Бразилії, який вилікувався від рідкісної хвороби після того, як Карло помолився за нього. Це необхідне чудо, щоб хлопця можна було канонізувати.

На похороні Карла церква була "заповнена настільки, що багатьом людям довелося залишитися на вулиці", розповіла його мати. Потім католики з усього світу подали клопотання до Ватикану, закликаючи визнати підлітка святим.

У Католицькій Церкві є майже 10 тисяч святих, однак дітей серед них дуже мало.