Вірменська громада стоїть пліч-о-пліч з українським народом у цій війні – єпископ Маркос Оганесян

Вірменська громада стоїть пліч-о-пліч з українським народом у цій війні – єпископ Маркос Оганесян - фото 1
Вірменська громада – є не від'ємною частиною українського суспільства, та виявляє свою тверду позицію назвавши Росію – агресором. Про це сказав єпископ Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви – Маркос Оганесян.

Захищаючи країну пліч-о-пліч з українським народом, вірменська громада разом з Всеукраїнською Радою Церков продовжують закликати ООН, НАТО та Євросоюз закрити небо над Україною.

"З перших днів наша спільнота висловила свою громадську позицію щодо війни: бути захисниками того міста, де наші вірні живуть. Це морально, це природно і це духовно. Наша духовна підтримка, тривають наші молитви за Україну чи це приватні, чи у рамках ВРЦіРО, ми молимося за досягнення Божого миру, якого гідна кожна людина. Наші прихожани здійснюють гуманітарну підримку наших захиників: наші пекарні працюють, наші ресторатори перейшли на забезпеченння обідами тих, хто потребує. Деякі наші вірні є у рядах тероборони і вже відійшли у вічність на цій службі.Ситуація важка, але наша віра нас не покидає, наша громадянська позиція не послаблюється, бо ми невід'ємна частина українського суспільства, бо тут наша тисячолітня успішна історія, тут частина нашої культури і нашої духовної спадщини", - наголосив єпископ Маркос.

Також він розповів про заклики Всеукраїнської Ради Церков до ООН, НАТО та Євросоюзу закрити небо над Україною.

Як повідомлялося, Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій закликала світових лідерів, країни-учасниці ОБСЄ, ЄС та НАТО вжити невідкладних заходів для запровадження безполітної зони над територією України або надати українській армії сучасні засоби протиповітряної оборони та літаки-винищувачі, які зможуть захистити мирних мешканців України від регулярних бомбардувань і ракетних ударів російських загарбників.