• Головна
  • Проекти
  • Віряни УПЦ КП поскаржилися правоохоронцям на священиків УПЦ (МП)...

Віряни УПЦ КП поскаржилися правоохоронцям на священиків УПЦ (МП)

31.10.2013, 10:42
На Донеччині віряни Київського Патріархату звинувачують священнослужителів УПЦ (МП) у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі та у незаконному втручанні на приватну територію.

На Донеччині віряни Київського Патріархату звинувачують священнослужителів УПЦ (МП) у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі та у незаконному втручанні на приватну територію. Відповідну заяву представники УПЦ КП передали у правоохоронні органи.

Як інформує офіційний сайт Київського Патріархату, інцидент трапився 29 жовтня, близько 12 години. У двір священика УПЦ КП Андрія Чуя без запрошення увійшли два священнослужителі УПЦ (МП). Непрохані гості стали ображати вірян Київського Патріархату, які перебували на подвір’ї і допомагали о. Андрію встановити паркан.

Візитери також висловлювались брудними словами на адресу духовенства, яке служить у Київському Патріархаті. Вони пригрозили, що знайдуть можливість через правоохоронців натиснути на священика УПЦ Київського Патріархату, аби він зняв хреста, встановленого на його ж власному подвір’ї.

Згодом, як інформує сайт, "канонічні" пастирі в присутності багатьох осіб образили парафіянина Володимира Диркача і поїхали. Місцеві мешканці упізнали двох священиків-візитерів і поскаржилися на них у правоохоронні органи.