Владика Філарет прирівняв одностатеві шлюби до корупції

Почесний патріарх Православної Церкви України (ПЦУ), владика Філарет виступає проти легалізації одностатевих шлюбів в Україні. Про це він сказав в інтерв'ю Українським Новинам.

Джерело: Лента.ua

"Я категорично проти, тому що Господь за цей гріх знищив Содом і Гоморру. І я повинен захищати божественне вчення, а не пристосовуватися до того, як грішні люди спотворюють нормальний спосіб життя. Я до цього не має пристосовуватися, я не пристосовувався до радянського безбожництва, тому виступаю проти і одностатевих шлюбів і всього, що робиться проти християнського і морального вчення", - заявив владика Філарет.

Він вважає, що Папа Римський правильно зробив, що відмовився від підтримки таких шлюбів.

"Якби Папа не відмовився б від того, що він підтримує ці одностатеві шлюби, то скажіть - який він непогрішний? Він вважає, що він непогрішний, а тут гріх називає добром. І я радий, що він відмовився від цього, бо не може не тільки Папа, а будь-який єпископ або християнин приймати це вчення, тому що це протиріччя божественному вченню", - зазначив він.

Також владика повідомив, що якщо Верховна Рада буде розглядати таке питання на законодавчому рівні, то церква буде непримиримо з цим боротися.

"Ми будемо боротися до останнього, щоб такого не було. Коли мені в Європейському парламенті ставили таке ж питання, я відповів, що Україна ніколи не погодиться на це. І якщо у нас Верховна Рада буде виступати за одностатеві шлюби, то ми не будемо вибирати таких депутатів", - запевнив владика Філарет.

Він підкреслив, що одностатеві шлюби - не менший гріх, ніж корупція.