"Ворог риє нові братські могили у Маріуполі", - Глава УГКЦ у 67-й день війни

02 травня, 09:10
Католики
"Ворог риє нові братські могили у Маріуполі", - Глава УГКЦ у 67-й день війни - фото 1
Особливим болем продовжує бути наш Маріуполь, з якого рятують людей різними шляхами, різними дорогами… Проте ворог намагається зробити все, щоб місто стало великим кладовищем. Риє нові братські могили, знущаючись із місцевого населення".

Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 67-й день війни РФпроти України, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Предстоятель УГКЦ відзначив, що знову схід і південь України палали, ворог знищив Одеський аеропорт, бомбардує Харків і Миколаїв, ці міста розстрілюють із різного виду зброї.

«Але Україна стоїть. Україна бореться. Україна молиться. Навіть більше, українське військо крок за кроком звільняє нашу землю від російського окупанта», – зауважив Глава УГКЦ.

У цей день Блаженніший Святослав роздумував над євангельським блаженством про чисте серце. Каже Христос: «Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать».

«Бути чистим серцем, – пояснив духовний лідер УГКЦ, – означає справді побачити присутнього Бога у своєму серці, будувати із Ним чисті стосунки, не корисливі, не використовувати Його як засіб досягнення власних цілей чи задоволення своїх похотей і пристрастей. Бачити Бога у своєму серці означає брати участь у Його воскресінні. Ми говорили про цей дар воскресіння, який Господь Бог дарує людині в Таїнстві Хрещення, і про те, що повнота Божої присутності має виявлятися в наших стосунках із Богом і ближнім».

«Нехай Господь Бог проявить своє обличчя в Україні. Нехай благословить Україну через чистих серцем людей, які навіть в обставинах жорстокої війни вміють зберігати свою чистоту. Нехай чистота серця буде нашою силою в цих військових обставинах, нашою запорукою перемоги над злом», – побажав Блаженніший Святослав.