"Все, що чинить Росія на території України, є спланованим, жорстоким і кривавим терором", - Предстоятель ПЦУ

"Все, що чинить Росія на території України, є спланованим, жорстоким і кривавим терором", - Предстоятель ПЦУ - фото 1
В Міжнародний день пам’яті та поминання жертв тероризму 21 серпня очіьник ПЦУ молився за жертв російського державного тероризму, за наших полеглих захисників, новітніх героїв, закатованих мирних українських жителів, у яких забрала життя держава-агресор, держава-терорист, держава-імперія зла.

"Немає жодних сумнівів: все, що чинить Росія на території України, є спланованим, жорстоким і кривавим терором, свідомим залякуванням і винищенням мирного населення. Ба більше, росія провадить масштабну державну політику терору, шантажуючи та залякуючи не лише український народ, а й інші народи Європи та цілий світ.

Російська держава через агресію вже 8 років та майже шість місяців не припиняє чинити тяжкі воєнні злочини та злочини проти людяності. Відтак ця країна стала уособленням насильства, варварства, душогубства у ХХІ столітті. Цивільне населення України систематично стає жертвами викрадень, тортур, насилля, ґвалтувань, примусових переселень. За ці півроку росія застосувала на нашій території майже всі види озброєнь. Вона щодня й щоночі тероризує наш народ ракетними і бомбовими ударами, артилерією та іншими атаками, спрямованими на цивільних. Наш народ – в заручниках у цієї держави-терориста, але мужньо протистоїть їй, і тому, з Божою допомогою, подолає її.

Прошу в Господа, Його Пречистої Матері та всіх святих допомоги для українського народу, захисту, оборони. Молюся за спокій душ невинно загиблих. До цієї молитви закликаю і всіх людей доброї волі", - йдеться у дописі Митрополита Епіфанія у Фейсбук.