Єпископ УГКЦ в Лондоні звернувся до нового короля Великої Британії

Король Чарльз ІІІ і королева-консорт Камілла з владикою Кеннетом Новаківським в українській католицькій катедрі Пресвятої Родини, Лондон, 2 березня 2022 року. - фото 1
Король Чарльз ІІІ і королева-консорт Камілла з владикою Кеннетом Новаківським в українській католицькій катедрі Пресвятої Родини, Лондон, 2 березня 2022 року.
Джерело фото: фото: Toby Merville, PA Wire
Єпископ Української католицької єпархії Пресвятої родини в Лондоні Кеннет Новаківський звернувся до нового короля Великої Британії Карла ІІІ, висловивши йому від імені Глави УГКЦ і духовенства та вірних єпархії співчуття з приводу переставлення до вічності його матері королеви Єлизавети ІІ і запевнив у молитві за нього і за всіх членів королівської родини у цей час смутку і скорботи.

Про це йдеться у пастирському листі владики Кеннета, адресованому духовенству і вірним єпархїї, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Від імені нашого Патріарха Блаженнішого Святослава, всечесного духовенства та вірних Української католицької єпархії Пресвятої родини в Лондоні та вірних білоруських та словацьких греко-католиків у Великобританії я б хотів висловити свої співчуття Вашій Величності з приводу представлення до вічності Її Величності Королеви Єлизавети ІІ, матері Вашої Величності», — написав Королю Карлу ІІІ владика Кеннет Новаківський, який опікується греко-католиками у Великій Британії.

Єпископ запевнив нового монарха у великій пошані і прихильність українців, білорусів та словаків, які проживають у Великобританії, до покійної королеви, а також у молитві за нього і за всіх членів королівської родини у цей час смутку і скорботи.

Рівно ж архиєрей звернувся до священників єпархії з проханням відслужити Божественну Літургію за упокоєння Її Величності Єлизавети ІІ, «щоб Господь упокоїв її душу, де всі святі і праведні спочивають, та вчинив їй вічную пам’ять». Також владика попросив вірних згадати новопереставлену королеву у своїх молитвах.

Процитувавши національний гімн і молитву за монарха, владика Кеннет Новаківський додав: «Зараз молимося за Короля Карла ІІІ цими ж словами: „Боже, Короля бережи!“».