Єрусалимський Патріарх запропонував скликати нову зустріч Глав Православних Церков щодо українського питання

Єрусалимський Патріарх запропонував скликати нову зустріч Глав Православних Церков щодо українського питання - фото 1
Єрусалимський Патріарх  Теофіл III звернувся з посланням до Предстоятелів усіх автокефальних Православних Церков із пропозицією провести нову зустріч щодо українського питання.

Лист поширив у Facebook член Синодальної комісії ПЦУ з міжхристиянських відносин Андрій Смирнов.

"Рік тому ми збиралися разом в Йорданському Хашимітському Королівстві, щоб зміцнити наші братські відносини в діалозі любові заради єдності Помісних Православних Церков. Два дні молитви й братнього обговорення надали нам ще більше рішучості слідувати шляхом поглиблення нашого спілкування і разом відповідати на поставлені перед усіма нами виклики... Чекаючи з надією більш світлих днів в цьому році, ми отримуємо нагадування про наше спільне зобов'язання зібратися разом для молитви і братського спілкування. Молимося про те, щоб це стало можливим цього року... Будемо ж і надалі підтримувати один одного в молитві й шукати шляхів, які нашим помісним Православним Церквам зможуть принести один одному надію, благословення та радість".

Патріарх також закликав об'єднатися в молитві за Вселенського Патріарха Варфоломія та інших православних предстоятелів в очікуванні спільного служіння.

Єрусалимський Патріарх запропонував скликати нову зустріч Глав Православних Церков щодо українського питання - фото 67657