ЗМІ оприлюднили докази співпраці УПЦ МП з РПЦ під час війни

ЗМІ оприлюднили докази співпраці УПЦ МП з РПЦ під час війни - фото 1
Навіть після майже восьми місяців війни України проти РФ і формального відокремлення УПЦ МП від російського керівництва та заяву про повну самостійність, організація все ще виконує вказівки РПЦ.

Про це свідчать дані, які оприлюднив "Главком", передає Еспресо.

Так, єпархії УПЦ МП отримують обов’язкові до виконання циркуляри про захист церковних чеснот від правління справами Московської Патріархії РПЦ. А українських священиків запрошують відвідати Москву.

Також правління справами Московської Патріархії РПЦ стверджує, що у щоденних жертвах російських ракетних ударів, винні богохульні більшовики, які, за версією Кремля, і "створили Україну". Проте треба всього лише жити за Євангельськими заповідями та чекати Другого пришестя Христа.

Своєю чергою 11 травня 2022 року Кіріл запрошував всіх архиєреїв в Москву на Божественну Літургію та Міжнародні освітні читання.

А ще йдеться про створення штучних перешкод представниками органів державної влади та місцевого самоврядування під час виходу з підпорядкування структур Московського Патріархату в Україні та їхнього долучення до ПЦУ.

Зазначається, що попи РПЦ та УПЦ також обмінюються вітаннями з нагоди різних свят.

Нагадаємо, два священнослужителя УПЦ МП стали членами комісії РПЦ.

ЗМІ оприлюднили докази співпраці УПЦ МП з РПЦ під час війни - фото 101063
ЗМІ оприлюднили докази співпраці УПЦ МП з РПЦ під час війни - фото 101065
ЗМІ оприлюднили докази співпраці УПЦ МП з РПЦ під час війни - фото 101064