«Бог завжди є по стороні того, хто невинно і несправедливо страждає», — Блаженніший Святослав

05 січня, 10:10
Католики
«Бог завжди є по стороні того, хто невинно і несправедливо страждає», — Блаженніший Святослав - фото 1
Бог Творець завжди присутній у людському стражданні. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, відповідаючи на запитання «За кого сьогодні Бог?», в інтерв’ю для телеканалу «Прямий».

За словами п. Наталії Фіцич, яка вела розмову з Главою УГКЦ, люди в контексті жорстокої війни сьогодні часто задаються питанням, на чиїй стороні сьогодні Бог, адже росіяни, як і українці, — християни, які так само моляться до Господа Бога.

Глава УГКЦ зазначив, що ми, християни, віримо у розп’ятого Бога. Ми віримо у того, хто захотів взяти на себе страждання людини і бути невинно засудженим тою самою людиною. «Бог Творець присутній у людському стражданні», — наголосив Предстоятель.

Окрім цього, Блаженніший Святослав запевнив, що Бог присутній там, де сьогодні страждає людина — в Україні. Його вкотре засуджують на смерть в тілі українського народу, у якого забирають право на існування. Бога вкотре ранять, розпинають, коли на голови українських невинних жінок, дітей, на міста і села падають російські ракети, бомби, дрони.

«Дуже часто, відвідуючи наших поранених солдат, я дивлюся на зранене тіло і кажу: „Ісусе, це Ти? Ти тут?“, — розповів Глава УГКЦ і додав: — Я відчуваю страждання нашого Бога у тілі українського народу. Це якесь дуже глибоке та містичне відчуття, що ми Богом не покинуті, не забуті».