Колонка Олега Гавриша

Чому Росія програє цю війну

08.03.2022, 17:30
Чому Росія програє цю війну - фото 1
Я – віруюча людина. Православний християнин. Я не знаю, що буде далі. Я – не пророк. Але виходячи з того, що я бачу і чую навколо, я впевнений, що Росія програє у війні з Україною.

Якою б не була доброю наша армія, яким би не був бойовий дух народу, але будь-яка перемога – від Бога. У Його владі.

Ось, чому я вірю у те, що Україна переможе:

1. Жахлива брехня путінського режиму

Євангеліє від Івана, розділ 8, вірш 14

«Він був чоловіковбивця від початку і не встояв у істині, бо нема в ньому істини. Коли він говорить брехню, говорить своє, бо він брехун і батько брехні».

Те, що зараз показує російська влада, це просто безодня брехні та лицемірства. Почати самим обстрілювати Донбас зі своєї зброї і потім обмовити в цьому Україну та використати як аргумент для вторгнення. Щоразу пропонувати мирним жителям вибратися з оточених міст, які вони знущують, а потім почати їх обстрілювати та вбивати. Знищувати церкви, вбивати дітей, мирних жителів і не тільки брехати, що цього не роблять, але навіть заборонити іншим людям у Росії говорити правду.

Це небачений рівень брехні, порівняти який можна виключно з нацистською Німеччиною та сталінським СРСР.

Путін – людина, яка одержима брехнею. Оскільки батько брехні – це сатана, Путін – людина одержима злим духом, сатаною.

Рівень брехні в його оточенні доходить до того, що, як пишуть західні ЗМІ, його ж політтехнологи поцупили $5 млрд на те, щоб нібито переконати українців підтримати Росію і нічого не зробили. Виявилось, що вони наклепом переконали наклепника Путіна в підтримці його українцями. Що стало спусковим гачком до початку війни.

Вже зараз абсолютно зрозуміло, що Володимир Путін підірвав будинки із мирними жителями у Москві на Каширському шосе, щоб прийти до влади. І звалив усе це на «чеченських терористів».

Це немислимий рівень наклепу. Такий, що йде рука об руку зі смертю. Бог точно, ніколи не буде на боці такої гидоти,

2. Пряме переслідування християн за християнські переконання нібито «православною» країною

Послання до Галатів, розділ 6, вірші 7-8

«Не обманюйтеся: Бог лаємо не буває. Що посіє людина, те й пожне».

Путінська Росія – це не відверто безбожна держава. Бо формально церкви тут працюють.

Але це фальшива християнська держава.

Чому? Тому що коли священик Іоанн Бурдін заявив, що християни не можуть вбивати християн, а брат – брата, його викликали в поліцію і склали протокол за антивоєнну агітацію.

Виходить, коли віруюча людина говорить те, що наказано Богом і Писанням, їй погрожують в'язницею. Поки що в'язницею. І після цього така влада сміє називати себе православною.

Це огидне лицемірство. Те, що ганьбить Бога. І Господь такого не прощає. Покарання, розплата обов'язково буде

3. Напад першими на меншу за розмірами державу

Євангеліє від Матвія 26 52

"Взявши меч, мечем загинуть".

Коли Росія напала на Україну, один пропутинський священик заявив, що це Україні за Майдан. Мовляв, «посієш вітер – пожнеш бурю».

Росія посіяла бурю. Чекати їм залишається цунамі.

Таких країн у світі були десятки: Ассирія, Вавилон, Стародавній Єгипет, інші імперії. Де вони тепер? Що з ними зробив Бог? Розплата обов'язково буде.

4. Знищення слабких та утиск беззахисних

Псалом 7, вірш 11

«Щит мій у Богові, що спасає правих серцем».

Бог на боці слабких та беззахисних. Тих, хто ні в чому не винний. Як десятки дітей, що померли на цій війні. Як загиблі жінки та мирні жителі.

Бог боронить свій народ. Він робить так, що серця переслідувачів тремтять. Що вони біжать, навіть коли бігти немає сенсу. А якщо й залишаються, тільки для того, щоб зробити найгірші гріхи, померти і потрапити до пекла.

Треба бути абсолютно сліпою, глухою і духовно черствою людиною, щоб не бачити, що відбувається. За українців заступається Бог.

Тому що Він не в силі, а в правді. А правда сьогодні на боці України.

Останні колонки