Екс-духівник Поклонскої пообіцяв викинути з Церкви Патріарха Кирила

Бунтівний схиєгумен хоче вигнатиз Церкви Патріарха РПЦ - фото 1
Бунтівний схиєгумен хоче вигнатиз Церкви Патріарха РПЦ
Позбавлений сану церковним судом Єкатеринбурзької єпархії РПЦ духівник Середньоуральского жіночого монастиря схиєгумен Сергій (Романов) заявив, що не покине обитель. Про це він розповів у відеоролику, опублікованому на YouTube-каналі «Всеволод Могучев».

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

«Прошу всіх православних встати на захист монастиря, в якому єгуменею є Пресвята Богородиця. З монастиря я не піду, з Руської Православної Церкви ми повинні викинути ворогів Бога і Богородиці - екуменістів і єретиків, Патріарха Кирила (Гундяєва) і його оточення », - заявив о. Сергій.

Єпархіальний суд Єкатеринбурзької єпархії РПЦ з липня позбавив сану схиєгумена Сергія (Романова) за відмову підкоритися церковній владі.

Раніше він разом із казаками з "Союзу добровольців Донбасу", які воювали на стороні окупантів на Донбасі, захопив Середньоуральський жіночий монастир.

Схиєгумена Сергія називають духівником Наталії Поклонської – зрадниці України, яка після анексії Криму стала так званим прокурором на півострові, а згодом була обрана до російської Держдуми.

У монастирі також побили журналістів знімальної групи Ксенії Собчак, одному з них, Сергію Ерженкову, як стверджується, зламали руку.