Філіпінська Рада Євангельських Церков (PCEC) найрішучіше засуджує бездушне вторгнення Росії в Україну

Філіпінська Рада Євангельських Церков (PCEC) найрішучіше засуджує бездушне вторгнення Росії в Україну - фото 1
"Ми солідарні зі Світовим євангельським альянсом (WEA) та Європейським євангельським альянсом (EEA) у закликах до негайного припинення вогню та негайного виведення російських військ з незалежної країни України", - йдеться у заяві Філіпінської Ради Євангельських Церков (PCEC). Документ підптиав єпископ Ноель А. Пантойя.

"Вторгнувшись в Україну та повністю порушивши міжнародне право, яке забороняє застосування сили проти «територіальної цілісності чи політичної незалежності» іншої країни (Статут Організації Об’єднаних Націй, ст.2 (4)), Росія взяла незаконний та аморальний курс для своїх дій, який призводить до беззмістовних страждань, невимовних посягань на людську гідність, трагічних втрат людей, катастрофічного руйнування навколишнього середовища та майна.

Зважаючи також на величезні страждання, які світ уже переживав через пандемію, повний напад Росії на слабшу державу Україну лише показує жорстокий характер цього владного уряду. Це робить справді необхідним, щоб міжнародне співтовариство об’єдналося на захист українського народу, серед якого численні віруючі християни – раптово стали біженцями, прагнучи уникнути натиску,- йдеться у документі.

PCEC закликає усі євангельські спільноти світу, а також усіх філіпінців доброї волі "пам’ятати у щирій молитві про народ України та Росії, щоб протягом тривалого періоду вони не відчували різноманітних форм жахливих страждань війни".

"Будемо молитися, щоб лідери України та Росії найближчим часом зустрілися за столом миру, щоб обговорити справедливе і мирне врегулювання цього конфлікту. Молімося також за те, щоб міжнародне співтовариство та віруючі християни в усьому світі об’єдналися, закликаючи Росію до відповідальності за її дії та знаходити шляхи прийти на допомогу зростаючому числу жертв цієї війни", - сказано у заяві.

PCEC вірить, що міжнародна євангельська спільнота готова брати участь у будь-який спосіб, щоб допомогти вирішити цей конфлікт за допомогою засобів, які не призводять до непотрібних втрат людських життів.

Філіпінська Рада Євангельських Церков (PCEC) найрішучіше засуджує бездушне вторгнення Росії в Україну - фото 87946