"Герої" з Моспатріархату чомусь втікають, коли ЗСУ визволяє наші міста, - у ПЦУ відреагували на Заяву Синоду УПЦ МП

Один з "героїв" УПЦ МП уважно слухає промову Путіна - фото 1
Один з "героїв" УПЦ МП уважно слухає промову Путіна
Верхівка кліру УПЦ МП - зібрання латентних колаборантів, які з радістю перейшли б на бік російських окупантів, якби Київ опинився в руках ворога.

Про це у себе на Фейсбуці написав архиєпископ ПЦУ Євстраій (Зоря), відреагувавши на вчорашню Заяву Синоду УПЦ МП, де його учасники назвали "героями" священиків, що перебувають на окупованих територіях.

"Цікаво: якщо клірики МПвУ, які не просто живуть в умовах окупації, а співпрацюють з агресором, для синоду МПвУ - «герої, а не колаборанти», то чому ці «герої» тікають в Росію тоді, коли відбувається деокупація?

Якщо вони «лишаються з народом у важкий час», то чому вони кидають свою паству саме тоді, коли приходить визволення?

Чому до Московії втік Єлисей Іванов з Ізюма та Йосиф Маслєнніков з Ромен? Якщо вони «герої» - чому їх звільнили з посад, а не подякували за героїзм?

А якщо вони зрадники та колаборанти - чому про це в рішеннях синоду МПвУ ані слова?
І який статус Лазаря Швеця з Сімферополя - він ще в лаврському синоді, чи вже ні? Він теж - герой? Пантелеймон Поровознюк з Луганська, який сидів у кремлівському залі на промові тирана про анексію - він герой? Чи колаборант?

Лише сліпий не бачить, що верхівка МПвУ - зібрання лукавих латентних колаборантів, які з радістю стали би робити так само, як Єлисей, Лазар і Пантелеймон, якби Київ опинився в руках ворога. І їхній патріотизм - лише вимушена маска, щоби дочасно не викрити себе перед тими наївними, які досі вважають їх за духовних провідників, а не за тих, ким вони є насправді - провайдерів русміра" - зазначив владика Євстратій.