Глава УГКЦ вручив дипломи випускникам університету Короля Данила в Івано-Франківську

Глава УГКЦ вручив дипломи випускникам університету Короля Данила  в Івано-Франківську - фото 1
Блаженніший Святослав 16 лютого відвідав університет Короля Данила в Івано-Франківську, де зустрівся зі студентами та викладачами. Студенти запитували Главу УГКЦ про реформу церковного календаря, роль Церкви та молоді в сучасному суспільстві. Йшлося і про війну.

«Ми кажемо, що гаслом, яке сьогодні веде нас до перемоги України, є гасло – вірю в збройні сили України. Але, для того, щоб цю перемогу, яку здобудемо, втримати, мусимо собі сказати – вірю в українську сім’ю, українську родину. Тому що, якщо сьогодні молоді дівчата і хлопці не будуть мати відваги в Україні закладати сім’ю і тут народжувати дітей – для кого ми воюємо, в ім’я чого здобуваємо свою свободу?», - наголосив він, звертаючись до студентської молоді.

Сімейні цінності і підтримка в родині, а також духівників і фахівців – християнських психологів, як стверджує Глава УГКЦ, будуть особливо необхідними більшості українців після перемоги у війні.

«Хто бодай раз пережив обстріл – я це кажу про себе - має рани. Я вже не кажу про наших військових, які будуть потребувати окремої реабілітації після поранень, які отримали на полі бою», - підкреслив Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ вручив дипломи випускникам університету Короля Данила  в Івано-Франківську - фото 108897

Зі слів Патріарха, для особливої роботи з підтримки усіх потребуючих, які відчують ті чи інші травми внаслідок війни, в УГКЦ спеціально готуватимуть священиків, капеланів та християнських психологів.

Глава УГКЦ вручив дипломи випускникам університету Короля Данила  в Івано-Франківську - фото 108898

З рук Глави УГКЦ Святослава Шевчука випускники університету Короля Данила отримали дипломи. Також йому присвоїли звання почесного доктора університету.