Греко-католицька парафія Відня закупила 11 тисяч доз вакцини від правця для України

Греко-католицька парафія Відня закупила 11 тисяч доз вакцини від правця для України - фото 1
Греко-католицька центральна парафія Святої Варвари у Відні на пожертвування доброчинців закупила на 70 тис. євро 11 тис. доз вакцини від правця на замовлення МОЗ України. Їх розподілять між всіма областями України.

Про це у Фейсбук написав священик Тарас Шагала.

"Це був найбільший закуп від початку війни: 70.000 Євро!

Правець невиліковна хвороба, небезпека зараження якою особливо велика при пораненнях. Ця вакцина реально рятуватиме життя!

Це був довгий проект, який реалізовано дякуючи команді лікарів та особисто Iv Yatskiv та Oleksandra Terentyeva.

Дякуючи австрійській компанії Herba Chemosan за можливість закупівлі вакцин у таких великих обсягах та за допомогу в оформленні документів!

Велике спасибі Unlimited Democracy, пану Андреаса Хефлігера, Петі Форестьє та Алексіса Лардьєра за допомогу в управлінні логістикою доставки!

Величезна вдячність численним жертводавцям, які переказали свої гроші на рахунок церкви (він зараз обмілів, так що запрошуємо поповнювати)", - йдеться у повідомленні.

Як РІСУ інформувала, парафія Святої Варвари – українське серце у Відні з часів Австро-Угорщини до сьогодні. Парафія вже придбала не одну машину швидкої допомоги для України, підтримує сирітські будинки, збирає кошти на лікування воїнів ВСУ.