Митрополит Іларіон Алфеєв ще раз подякував Орбану за Кирила

30 червня, 09:37
Світові
Митрополит Іларіон Алфеєв ще раз подякував Орбану за Кирила - фото 1
Екс-глава Відділу зонишніх зв'язків РПЦ митрополит Будапештський та Угорський Іларіон 27 червня зустрівся з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном у його робочій резиденції.

Про це повідомляє Благовіст-інфо.

Митрополит Іларіон передав Орбану привітання Кирила та висловив подяку "за тверду позицію країни щодо неприпустимості включення імені Патріарха Московського до списку санкцій Євросоюзу". Керманич Будапештсько-Угорської єпархії розповів про хід реставраційних робіт в Успенському кафедральному соборі та інших храмах єпархії, які здійснюються коштом, виділеним державою.

У ході бесіди відбулося обговорення планів подальшої взаємодії Будапештсько-Угорської єпархії Московського Патріархату з Угорщиною та інших питань, що становлять взаємний інтерес.

Митрополит Іларіон Алфеєв ще раз подякував Орбану за Кирила - фото 95783

Нагадаємо, митрополит Іларіон відвідував Угорщину 1-5 червня. Одразу після цієї поїздки 7 черевня на Синоді РПЦ його позбавили позбавили усід посад, зокрема звільнили від обов'язків голови Відділу Зовнішніх Церковних Зв'язків, постійного члена Священного Синоду РПЦ ректора Загальноцерковної аспірантури і докторантури імені святих рівноапостольних Кирила та Мефодія та відправили керувати Будапештсько-Угорською єпархією.

Проти 75-річного Кирила було підготовлено обмежувальні заходи, але керманича РПЦ було вилучено з шостого пакету санкцій ЄС проти РФ на вимогу Угорщини, яка послалася на свободу віросповідання.