Окупаційна влада Криму буде судитися з ПЦУ

29.03.2019, 12:40
Окупаційна влада Криму буде судитися з ПЦУ - фото 1

Російська влада Криму направила позов до суду з вимогою звільнити будівлю в центрі Сімферополя, яку зараз займає Православна Церква України (ПЦУ). Як розповіла російському інформаційному агентству ТАСС міністр земельних і майнових відносин Криму Анна Анюхина, ПЦУ НЕ переоформила необхідні документи і «перебуває поза правовим полем».

Російська влада Криму скерувала позов до суду з вимогою звільнити будівлю в центрі Сімферополя, яку зараз займає Православна Церква України (ПЦУ). Як розповіла російському інформаційному агентству ТАСС міністр земельних і майнових відносин Криму Анна Анюхина, ПЦУ НЕ переоформила необхідні документи і «перебуває поза правовим полем», повідомляє «Крим,Реалії».

Крим_ПЦУ.jpg

«Ця релігійна організація свої установчі документи у відповідність до законодавства Росії не привела і не є зараз на території Криму платником податків, ніде на обліку органів юстиції не перебуває. У зв'язку з тим, що у цієї організації немає підстав перебувати в приміщенні, Мінмайно і вживає заходів щодо звільнення цього приміщення, і пред'явлений відповідний позов до суду», - сказала Анюхина.

Раніше повідомлялося, що управління Кримської єпархії ПЦУ отримало лист від російського Міністерства земельних і майнових відносин Криму про дострокове розірвання оренди на будівлю в Сімферополі, де розташований храм Православної Церкви України.

13 лютого в російському Мінмайна Криму пояснили вимогу до Кримської єпархії УПЦ КП покинути будівлю Кафедрального собору в Сімферополі закінченням терміну дії договору з єпархією УПЦ КП, яка перейшла у створену Православну Церкву України.

ПЦУ звернулася до Організації Об'єднаних Націй та Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) через тиск на українську Церкву в анексованому Криму.