Предстоятель ПЦУ провів зустріч з релігійними діячами Данії

06 червня, 11:53
Православні
Предстоятель ПЦУ провів зустріч з релігійними діячами Данії - фото 1
Митрополит Епіфаній 5 червня 2023 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з делегацією релігійних діячів Данії.

За повідомленням пресслужби ПЦУ, до Предстоятеля автокефальної Української Православної Церкви цього дня завітали член Національної ради з міжнародних відносин Євангелічно-Лютеранської Церкви в Данії пастор парафії Вестербро (Копенгаген) Нільс Найман Еріксен, голова Єпархіальної міжцерковної ради Копенгагена старший пастор парафії Вестербро Ларс Обель та українознавець, історик і журналіст Йоганнес Вамберг Андерсен.

У зустрічі також взяли участь заступник голови Управління зовнішніх церковних зав’язків Православної Церкви України митрополит Білоцерківський Євстратій та священник ПЦУ Сергій Бережной, який опікується українцями в Данії.

Сторони обговорили триваючу боротьбу українського народу з російською агресією та служіння релігійних діячів у цьому контексті. Зокрема, мова йшла про духовну і матеріальну підтримку, соціальні й благодійні проєкти, розвиток капеланського служіння і співпрацю у цьому напрямку та допомогу українським біженцям у Данії.

У підсумку було погоджено продовжувати взаємодію задля поглиблення плідної співпраці.

Також Митрополит Епіфаній подякував гостям за візит і піклування про Україну.

«Ми вдячні за різноманітну підтримку, яка неабияк потрібна нам у цей непростий час. Ми також просимо усіх християн світу продовжити молитви за Україну, задля її перемоги, перемоги правди і справедливості й, відповідно, настання справедливого миру», – зазначив він.