Блог Юрия Черноморца_image

Блог Юрия Черноморца

Критика ідеології руського світу в УПЦ МП набуває нових форм і на це є причини

18.01.2011, 21:23
Критика ідеології руського світу стає повсяденною реальністю життя в УПЦ МП

Критика ідеології руського світу стає повсяденною реальністю життя в УПЦ МП

Ігумен Арсеній (Бочкарь), доктор богослов’я. Що являє собою «Руський мир»? Витоки, сучасний стан, уроки

Єдина причина, по якій ця критика не перетворилася на лісову пожежу: українці не вірять, що ідеологія русміра знаходить в центрі світогляду Патріарха Кирила.

Однак, його найближчий співробітник митрополит Іларіон Алфеєв видав грубезну книгу "Патриарх Кирилл: жизнь и миросозерцание".

В цій книзі ясно засвідчено - вчення про русмір - центральний елемент "миросозерцания" патріарха.

Питання необхідності обмеження прав людини, розбудови русміра, а також захоплення московською патріархією всього канонічного простору земної кулі присвячена більшість сторінок із числа тих, що про "миросозерцаніє". Трошки про Бога, про віру, а все - інше саме про цю ідеологію. Яка успішно замінює соціальне вчення 2000 року.

Ну і від великого помилкового вчення до смішного - один крок. Спічрайтер доповідей про русмір о. Всеволод Чаплін взяв приклад із комуністичного Китаю і вирішив поставити питання про особливий одяг громадян русміра.

Олег Медведєв.Запасайтеся косоворотками, лаптями та портками. В РПЦ вже готують дрес-код для ''Русского мира''

Залишається запитати: що це таке? І при чому тут ми?

Ясно, що не тільки Україна завелика і заскладна для русміра - про що правильно сказано в статті українського міністра закондоних справ К. Грищенко

Україна — при всій своїй анархічності та інших недоліках — все-таки країна нормальних людей. Тому русмір як версії серйозній, так і смішній може перемогти в Україні лише у випадку її (України) знищення. А це знищення можливе. Можливе лише тому, що українці схильні до лінощів. Нажаль.

Последние новости

Вчера
02 февраля
01 февраля