Блог о. Юрия Блажиевского_image

Блог о. Юрия Блажиевского

Йшов ...тисячний рік

17.05.2011, 22:16
На всехвальний і вседостойний Міжнародний День Боротьби з Гомофобією!

На всехвальний і вседостойний Міжнародний День Боротьби з Гомофобією! Виявляється, сьогодні, 17 травня. А оскільки гомосексуалізм — це не поодинока квітка нинішньої цивілізації, тож тримайте разом цілий букет (хоч і не повний). Зі святом! - як то кажуть... Увага! Якщо хтось вирішить, що побачив мою оцінку в цьому тексті, то нехай знає, що вона відноситься до явища, позиції, дій, а не до конкретних людей, і пам'ятає про це в дискусіях.

 

Коли Ікс подивився на лічильник Гейгера, то відразу знайшов витлумачення для свого кволого самопочуття цього ранку. Ще б пак! При такому ненасиченому радіаційному фоні! Йшов ...тисячний рік.

Мляво пересуваючись в напрямку кухні, чоловік бічним зором побачив малого сина, Чука, що сидячи в коридорі бавився рідкою ртуттю. Хоч щось цього ранку йде так, як повинно, - з задоволенням подумав він. Чук криво посміхнувся йому всіма 46 зубами і блимнув лівим скло-металевим оком, яке відразу ж впало і покотилось по паркеті. Ікс глибоко зітхнув, відвернувся і зайшов на кухню.

Властиво, він зовсім недавно погодився з існуванням Чука, через що більшість його знайомих вважала його підозрілим консерватором. Ні, звичайно, коли Ікс замовляв собі у генетичному бюро іншого сина, Гека, то запланував для нього найкращі якості свого генотипу. Але він і досі не був переконаний тримати ще одну, браковану, дитину, на випадок розриву з партнером і автоматичного поділу майна.

Ліниво обмірковуючи цю тему, Ікс власне витягував з холодильника свою улюблену генетично модифіковану моркву з підвищеним вмістом пластику, як до кухні увірвався Ігрек, його партнер, збуджено поводячи очима і розплескуючи довкола ранкове какао о смаку збагаченого урану.

- Що нового у Бети? - запитав Ікс. Ігрек, напевно, як що ранку, недавно був у сусідок, Бети і Гамми, партнерок ось вже два роки. Іксові трохи бракувало спільних сніданків, як з попереднім партнером, але, принаймні, він не мусив ревнувати, і це його задовольняло.

- Уявляєш?! - затарахкотів Ігрек, - Гамма вчора втекла з дому! Але це ще що! З ким втекла! З якимось збоченцем, з чоловіком! Виявляється, що вони ще й взяли шлюб!

- Овва, - подумав Ікс, - яка гидота!

- Та це ще не кінець! В записці Гамма написала, що хоче мати дитину від свого чоловіка, і навіть її... вродити! - в кінець знесилений, майже непритомний Ігрек гепнувся на стілець.

- Оце так! - ошелешено подумав Ікс, - І що ж то воно буде далі? Як так піде, то ще й, диви, перестанемо їздити до християнського гетто на полювання! І куди це світ котиться? Буває ж такий час, коли геть усе йде шкереберть!

Последние новости

Вчера
06 июня