Топ-12 книг релігійної тематики, які варто придбати на цьогорічному BookForum

Топ-12 книг релігійної тематики, які варто придбати на цьогорічному BookForum - фото 1
Після дворічної перерви книжковий ярмарок – знову у Львові. Цьогоріч видавці знову радують своїх читачів новинками. Є що почитати і на релігійну тематику. РІСУ обійшла всі книжкові стенди і обрала для вас 12 новинок літератури на релігійну тематику, які варто прочитати.

Варфоломій. Апостольська місія. Пророче бачення - фото 79121
Варфоломій. Апостольська місія. Пророче бачення

 

Видавництво «Дух і Літера» спеціально до приїзду Вселенського Патріарха в Україну видали книгу «Варфоломій. Апостольська місія. Пророче бачення». Автор книги — архидиякон Іоан Хрисавгіс, один із його радників — зібрав яскраву мозаїку образу Предстоятеля на основі церковних документів, особистих нотаток Патріарха, багатого досвіду спілкування з ним. В книзі також наведено роздуми про Патріарха публічних осіб, політичних та релігійних лідерів — від Папи Франциска до Предстоятеля Православної Церкви України Митрополита Епіфанія та нинішнього президента США Джо Байдена.

Бог діє тихо. Реальні історії від священників - фото 79114
Бог діє тихо. Реальні історії від священників

 

Видавництво «Свічадо» цьогоріч має кілька новинок. «Бог діє тихо. Реальні історії від священників» – збірка справжніх історій про те, як відбувалося чудо в житті від священників – наших сучасників. Друга книга - «Твіти з Богом» отця Мішеля Ремері, який збирав щотижня молодь в одній із церков неподалік Амстердама, щоб обговорювати все, що їх цікавить про віру, про їхнє життя та про Бога. Головним правилом було те, що не існувало жодних заборонених тем. Саме так сформувалася книга, що містить справжні актуальні запитання від молодих людей, відповіді на які подані лаконічно та обґрунтовано у своєрідній формі «твітів» - відповідей до 140 знаків.

Твіти з Богом - фото 79113
Твіти з Богом

 

Іще одна від «Свічадо» - книга «Життя з метою. Заради чого я живу?» Ріка Уоррена. Ця книга вже перекладена 85-ма мовами світу і створена у формі путівника, який доможе знайти відповіді на три найважливіші питання в житті.

Життя з метою. Заради чого я живу? - фото 79116
Життя з метою. Заради чого я живу?

 

Видавництво «Місіонер» підготувало цьогоріч книгу «Особистість: невідоме про відоме. Посібник християнина» авторства єромонаха Христофора Ганинця, ЧСВВ. Книга містить сорок педагогічних роздумів, які стануть корисними батькам, учителям і священникам.

Особистість: невідоме про відоме - фото 79118
Особистість: невідоме про відоме

 

Ще одна книга – вже від видавництва «Книгоноша» - «Віра раз назавжди. Біблійна доктрина для сучасних читачів» Джека Коттрелла. Як кажуть видавці, це – тверезий і живий погляд на християнську доктрину, посібник, яким ви зможете скористатися під час вивчення Біблії.

Віра раз назавжди. Біблійна доктрина для сучасних читачів - фото 79125
Віра раз назавжди. Біблійна доктрина для сучасних читачів

 

Видавництво Українського католицького університету презентує цього року серед інших дві книги, які ввели до топ-10. Перша – «Життя в тіні великого митрополита» Романа Скакуна – присвячена особі брата-василіянина Йосифа (Івана) Ґродського (1869-1947), який 37 років був близьким помічником митр. Андрея Шептицького.

Життя в тіні великого митрополита - фото 79122
Життя в тіні великого митрополита

 

Друга – «Громада – єпископ – Церква: Константин Богачевський і становлення української католицької митрополії в США» Марти Богачевської-Хомяк – про другого єпископа, призначеного Апостольською столицею для опіки над українцями – греко-католиками у США, і перший митрополит створеної в 1958 р. Філадельфійської митрополії.

Громада – єпископ – Церква: Константин Богачевський і становлення української католицької митрополії в США - фото 79120
Громада – єпископ – Церква: Константин Богачевський і становлення української католицької митрополії в США

 

Книга «Тішнер читає Катехизм. Розмова о. Юзефа Тішнера з Яцеком Жаковським» видавництва «Дискурсус» - роздуми польського філософа та священника про те, як турботливо й уважно цікавитися сучасним світом, Богом, Церквою та її місцем у сучасному світі, людиною й тим, ким вона є.

Тішнер читає Катехизм - фото 79117
Тішнер читає Катехизм

 

Видавництво «Vivat» рекомендує книгу для тих, хто цікавиться культурою Близького Сходу – «Несподіваний Іслам. Історія про Аладдіна: те,чого ми не бачимо». У книжці запропоновано новий, незвичайний погляд на Схід з метою показати читачеві випадкові або хибні образи та інтерпретації та багато прихованих сенсів, які європейці зазвичай не помічають.

Несподіваний Іслам - фото 79123
Несподіваний Іслам

 

«Моя мандрівка у Країну морпіхів» від Видавництва Старого Лева — це щоденник капелана і морського піхотинця. Під час війни на Сході України отець Андрій Зелінський був пліч-о-пліч із воїнами, ділив із ними їхню тривогу й неспокій, підтримував, проводжав у засвіти бойових побратимів, дивився в очі смерті й цінував кожен новий день.

Моя мандрівка у Країну морпіхів - фото 79124
Моя мандрівка у Країну морпіхів

 

Ця книжка про те, як важливо прагнути до перемоги і розуміти, що найважливіша перемога — над самим собою; про те, як важливо мріяти, не зупинятися і вірити у нездоланну силу добра.

На завершення — дві книжки від видавництва «Фабула». «Clavus Domini» авторства Сергія Батурина — це роман, в якому шукаються відповіді на прадавні питання: ким був той розбійник Варавва, що його згадують усі четверо євангелистів? Чи насправді він був знайомий з Ісусом, і чому єрусалимський натовп наполягав на його помилуванні, а римському префекту Понтію Пилату довелося «вмивати руки»?

Clavus Domini - фото 79115
Clavus Domini

 

Наступна книжка — це напевно перша спроба представлення обставин отримання Укпраїнською Церквою Томоса про автокефалію. Сергій Дзюба і Артемій Кірсанов пропонують детективний шпигунський роман "Позивний Бандерас. Операція Томос", в якому у відповідній жанровій формі йде мова про спецоперацію російського ФСБ, мета якої — зірвати Об'єднавчий собор і отримання самого Томоса.

Позивний Бандерас. Операція Томос - фото 79119
Позивний Бандерас. Операція Томос

 

Приємного читання!