У ЗСУ вже призначили 78 штатних військових капеланів

У ЗСУ вже призначили 78 штатних військових капеланів - фото 1
Усього в Збройних Силах є 738 таких посад.

Про призначення 78 штатних військових капеланів у Збройних Силах України під час круглого столу в Military Media Center повідомив начальник Служби військового капеланства ЗСУ Апарату Головнокомандувача ЗСУ полковник Олексій Терещук. Про це повідомляє LB.ua.

За його словами, всього у Збройних Силах є 738 таких посад. Наразі мандати для здійснення цієї діяльності видали 244 священнослужителям, потрібно ще 494 священики та пастори.

Терещук зауважив, що "разом з тим, наявність мандату ще не говорить, що священик або пастор відразу стає військовим капеланом".

"Є певна процедура і насьогодні вже призначено у війську 78 штатних військових капеланів, які отримали військове звання, підписали контракт і служать на своїх штатних посадах", - сказав начальник Служби військового капеланства ЗСУ.

Як РІСУ інформувала, після шести тижнів навчання за спеціальною програмою підготовки військових капеланів-офіцерів, Військовий інститут Київського національного університету ім.Т.Шевченка 1 квітня випустив 30 військових капеланів від п’яти релігійних організацій.