Українські баптисти домовились про співпрацю з американською організацією, яка займається протезуванням військових

30 квітня, 12:48
Суспільство
Українські баптисти домовились про співпрацю з американською організацією, яка займається протезуванням військових - фото 1
Всеукраїнський союз церков ЄХБ підписав меморандум про співпрацю із організацією ProtezFoundation – неприбутковою організацією зі США, яка займається протезуванням та реабілітацією людей, що втратили кінцівки.

Про це повідомляє прес-служба ВСЦ ЄХБ.

Минулого тижня голова Братства Валерій Антонюк, керівник капеланської служби Василь Поворознюк та пастор-капелан Анатолій Кушнірчук зустрілися із засновником організації Юрієм Арошидзе у клініці з протезування в Києві.

Вони домовились про двосторонню співпрацю: протезування українських військових, а також дітей, які втратили кінцівки через бойові дії.

Зазначається, що керівництво, лікарі та команда ProtezFoundation сповідує християнські цінності. А українські баптистські церкви у Штатах є донорами організації.

За словами пастора-капелана Анатолія Кушнірчука, протезування – велика, дорога та кропітка робота.

"Цей меморандум спонукає ще більше допомагати нашим хлопцям, які повертаються з фронту з ампутаціями. Надавати їм якісне протезування, належне сервісне обслуговування та душпастирську опіку.

Суспільство має звикати до військових та цивільних з ампутаціями. Вони повносправні, заслужені і поважні члени нашого суспільства», - зазначив він.

Українські баптисти домовились про співпрацю з американською організацією, яка займається протезуванням військових - фото 133547