Умови утримання цивілізовані, - адвокат відвідав митрополита Павла у СІЗО

Умови утримання цивілізовані, - адвокат відвідав митрополита Павла у СІЗО - фото 1
Адвокат намісника Києво-Печерської лаври УПЦ МП протоєрей Микита Чекман 17 липня відвідав митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла в СІЗО та розповів про стан його здоров’я та умови утримання.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Юрист зазначив, що митрополит Павел перебуває в корпусі, де утримують підозрюваних за статтями, які розслідує СБУ. Стан його здоров’я та умови утримання задовільні.

«Йому передають передачі для того, щоб надати все необхідне для перебування у СІЗО. Умови з утриманням абсолютно цивілізовані», — підкреслив він.

«Ми митрополиту Павлу передали про те, що відбувається збір коштів на внесення застави. Він всім дуже вдячний і передає Боже благословення», — написав адвокат.

Нагадуємо, 14 липня Солом’янський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурорів щодо зміни запобіжного заходу наміснику Києво-Печерської Лаври митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу з цілодобового домашнього арешту на утримання під вартою. Також суддя погодила суму застави, як альтернативу утримання під вартою, у розмірі 33 мільйони гривень.

Віруючі наступного дня, щоб підтримати архиєрея УПЦ МП, організували збір коштів.