В УПЦ МП образилися, що ПЦУ дозволили провести Богослужіння в Софії Київській

В УПЦ МП образилися, що ПЦУ дозволили провести Богослужіння в Софії Київській - фото 1
В УПЦ МП образилися на Мінкульт, який дозволив ПЦУ 15 грудня провести Софії Київській урочистий молебень, попри обмеження з пандемією.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

ПЦУ дозволено те, що не дозволено УПЦ МП, зазначають представники Московського Патріархату.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП нагадав, що у жовтні 2020 року, коли вони святкували 30-річчя дарування "Грамоти про незалежність і самостійність в управлінні", Міністерство культури України відмовило їм в проведенні Богослужіння в заповіднику «Софія Київська», обґрунтувавши свою відмову пандемією коронавірусу.

"Натомість сьогодні, 15 грудня, «ПЦУ» звершила свій «молебень» у Софійському Соборі. На додаток, урочистості з нагоди відзначення другої річниці так званого «об’єднавчого собору зі створення «Православної церкви України» транслювали суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ та всі регіональні канали Суспільного", - заявили в УПЦ МП.

Нагадаємо, вчора, 15 грудня, у Софії Київський відбувся подячний молебень з нагоди другої річніці утвердження єдиної Помісної Православної Церкви.

Урочисте Богослужіння очолив Предстоятель ПЦУ Епіфаній. Участь у молебні взяли архиєреї, священики ПЦУ, представник Вселенського Патріархату - митрополит Гальський Емануїл.

УПЦ МП у жовтні цього року святкувала 30-річчя дарування Патріархом Алексієм ІІ "Грамоти про незалежність і самостійність в управлінні". Її оригінал перебуває у Почесного Патріарха ПЦУ Філарета (Денисенка).