Блог Олени Шабуніної - "В центрі сім'я"_image

Блог Олени Шабуніної - "В центрі сім'я"

Google представляє подружнє щастя доволі... нетрадиційно або Що знає про сім'ю великий англомовний Google, чого не знаємо ми?

28.03.2013, 11:27
Google представляє подружнє щастя доволі... нетрадиційно або Що знає про сім'ю великий англомовний Google, чого не знаємо ми? - фото 1

Пошук в google - чудове відзеркалення реального життя та моральності суспільства. 
Вирішила публікувати цікаві, на мій погляд, кейси-результати пошуку в google. БЕЗ КОМЕНТАРІВ, як то кажуть - кожен робить для себе висновки сам.

Дуже заохочую ділитись думками в обговореннях - цікаво знати роздуми друзів )))

1. Вбиваємо в google "couple in wedding arch" (англ. "пара у весільній арці") - отримуємо ось такі результати.couple_arch.jpg

 2. Якщо ввести в google англійською слова "love sex marriage" ("любов секс шлюб") - можна побачити, що англомовний google представляє на загал любов і секс і щасливе подружнє життя доволі... нетрадиційним способом (чи вже традиційним для США?).

love_sex_marriage_usa.jpgВодноча, якщо ті самі слова вбити в український google - на душі стає значно спокійніше і починаєш розуміти, що жити і виховувати дітей в цій країні, хоча й важче, але значно надійніше і спокійніше...

love_sex_marriage_ua.jpg

 

 

 

 

 

 

love_sex_marriage_usa.jpg1. Вбиваємо в google "couple in wedding arch" (англ. "пара у весільній арці") - отримуємо ось такі результати. Пошук в google - чудове відзеркалення реального життя та моральності суспільства. 
Вирішила публікувати цікаві, на мій погляд, кейси-результати пошуку в google. БЕЗ КОМЕНТАРІВ, як то кажуть - кожен робить для себе висновки сам. Дуже заохочую ділитись думками в обговореннях - цікаво знати роздуми друзів )))
1. Вбиваємо в google "couple in wedding arch" (англ. "пара у весільній арці") - отримуємо ось такі результати. Пошук в google - чудове відзеркалення реального життя та моральності суспільства. 
Вирішила публікувати цікаві, на мій погляд, кейси-результати пошуку в google. БЕЗ КОМЕНТАРІВ, як то кажуть - кожен робить для себе висновки сам. Дуже заохочую ділитись думками в обговореннях - цікаво знати роздуми друзів )))
1. Вбиваємо в google "couple in wedding arch" (англ. "пара у весільній арці") - отримуємо ось такі результати.