Блог священика Василя Ткачука_image

Блог священика Василя Ткачука

Християни за бортом

02.03.2012, 21:25

   ООН виступає за покарання винуватців спалення Корану http://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/47101/

     Воно є добре, що ООН виявляє таку ревність у намірах зберігати релігійні цінності і стабільність на Сході, пам’ятаємо, коли таліби підірвали зображення Будди в Афганістані, ООН теж кричало на весь світ, але чомусь це правильне (той правильний) ООН, забуває про ті цінності коли питання торкається християнства. ООН галасує коли спалили Коран, але ні пари з уст коли підривають і підпалюють храми і домівки християн. ООН лементує, коли в якійсь країні зневажать щось пов’язане з юдейською релігією та символами, називаючи все це проявами антисемітизму, але він мовчить, коли на землях Ізраїлю плюндрують християнські святині, а самих віруючих просто на вулиці можуть обплювати чи й копнути.

     Я розумію, що єврей і араб при всій своїй взаємній ненависті, ближче один до одного як до християн, все ж таки, як каже один знайомий єврей - вони двоюрідні браття. Тож якщо брати аналогію людства з сім’єю то араби й євреї двоюрідні брати, а ми для них щось як зяті та невістки, ось і виходить така собі світова Кайдашева сім’я.

     Не говорю про те, що зневажати чиї-небудь святині окрім християнських є добре, я просто хотів би знати, скільки крові сучасних християнських мучеників повинно пролитися щоби на їх захист врешті-решт стала світова спільнота. Скільки брехні, сучасних Волтерів Дюрантів, здатна витримати сучасна масмедіа, поки затуманена оманливими словами не прозріє і не захоче бачити правди.

    Дюранті, описуючи є американській пресі ситуацію з голодомором в СРСР, за що й отримав Пульцерівську премію, писав, що «насправді немає ні голоду, ні голодних смертей, але поширені випадки смерті від хвороб, викликаних недоїданням».Ось так, помирали не від голоду, а від недоїдання. Згідно цієї логіки, сьогодні християни на Близькому Сході та в Південній Африці помирають не від того, що їх убивають, а від того, що їх утискають. Але питання тому, що притиснувши світ християнський, вони на повну силу візьмуться за вільну Європу та Америку, а про Ізраїль уже й мови не буде.