Блог Ігоря Скленара_image

Блог Ігоря Скленара

Обсервуючи сьогодення

Концерти в піст. Чи на часі?

05.03.2012, 17:30

Триває другий тиждень посту. Зима поступово відступає, а весна вступає у свої права. І душа не одного християнина також хоче духовно пробудитися, оновитися, адже Великий піст дає нам таку нагоду щороку. Тільки от є обставини, які спонукають не одного християнина задуматися над тим, як правильно постити і як не порушувати піст.

Кілька років тому торкався у своєму блозі теми святкових заходів у часі посту. І от реклама львівського телебачення  знову рясніє анонсами святкових концертів, які будуть відбуватися у найближчі неділі. Не буду «рекламувати» прізвищ співаків, які хочуть потішити широкий загал своєю творчістю. Роздумую лише над тим, якими мотивами вони керуються, коли організовують ювілейні концерти в такий страсний час, бо все таки дехто з них має місцеве «коріння». Адже концерт Стаса П’єхи не викликає в часі посту здивування і сприймається як природній хід речей…

Розумію, що не має готової, однозначної відповіді на вище поставлене питання, адже мистецьке, артистичне середовище має свої «закони» і пости, на їхню думку, не повинні їм перешкоджати заробляти гроші. Та все таки культура і Церква взаємопов’язані між собою у багатьох аспектах і про це нам особливо яскраво свідчить, наприклад, постать Івана Павла II.

 

Останні новини