• Головна
  • Новини
  • Світові
  • На каналі "Спас" запропонували спалювати та різати усіх українців через виселення УПЦ МП з лаври...

На каналі "Спас" запропонували спалювати та різати усіх українців через виселення УПЦ МП з лаври

06.04.2023, 09:33
Світові
На каналі "Спас" запропонували спалювати та різати усіх українців через виселення УПЦ МП з лаври - фото 1
Керівник "православного радіо" Євген Нікіфоров в етері пропагандистського каналу "Спас" запропонував спалювати та різати усіх громадян України.

Про це він сказав 4 квітня в етері програми "Вечірній Спас", передає ТСН.

Кровожерливий чоловік на запитання ведучого, а "що має зробити Росія після виселення УПЦ МП з лаври" заявив, що країна-агресорка повинна "живцем спалювати усіх громадян України".

"Це потрібно спалювати. Хтось скаже, що це не по-християнськи. Але це по-християнськи. Просто етика. Вони ж себе позиціонують, як язичники. Отримуйте, як язичники, по Старому Заповіту. Як пророк, який різав горлянки. Із цими потрібно так само. Знищувати, без сумніву", - каже божевільний Нікіфоров.

Зазначимо, що Нікіфоров є уродженцем Одеси, який 1980 року переїхав до Москви, звідки зараз підтримує та пропагує геноцид в Україні.

Нагадаємо, Російське МЗС заступилося за намісника Києво-Печерської лаври Павла, якому вручили підозру, зокрема, щодо статті про виправдання агресії Росії.

Раніше Служба безпеки України, вранці, 1 квітня, о 7:30 оголосила підозру наміснику Києво-Печерської лаври митрополиту Павлу.