Блог Юрія Чорноморця_image

Блог Юрія Чорноморця

Найкращий філософський журнал тепер друкує і статті із теології: не пропустіть передплати

19.09.2011, 15:54

Журнал «Sententiae» за 11 років власного існування (http://energo.vstu.vinnica.ua/philosophy/rus/sent.html) здобув великий авторитет як філософське видання, яке відбирає на свої сторінки лише найкращі філософські статті. Принципова позиція редакції, яку очолює професор Олег Хома, знаменитий переклад Паскаля і Декарта, дозволила за 11 років журналу здобути найвищий авторитет.

З 2011 року у журналі відкривається постійна рубрика «Філософія і теологія», в якій будуть друкуватися найкращі статті з теології.

Періодичність видання – два рази на рік.

В жовтні цього року виходить перший номер за 2011 рік, в листопаді – другий.

В 2011-2012 рр. в «Sententiae» будуть оприлюднені статті провідних українських істориків філософії, статті наших колег з Великої Британії, Росії та інш. країн, журнальні версії деяких статей ІІІ-го тому «Європейського словника філософій» та дискусійні матеріали до них, перші українські переклади творів Фіхте, Ляйбніца, Декарта, Томи Аквінського та інш. видатних філософів минулого, дискусії щодо розвитку української філософської термінології. На сторінках журналу буде надруковано серію статей із теми «Академічна теологія в університеті». Значна увага буде приділятися проблемам сучасної теології.

Цими днями передплата на 2011 рік завершується.

Передплата у 2011 році матиме особливості в зв’язку з тим, що журналу ще не буде у Каталозі передплатних видань. Передплатна вартість (з доставкою) складає 25 гр. за одне число, тобто спільна вартість №№ 1-2/2011 складає 50 гр. Журнали доправлятимуться громадським розповсюджувачам за місцем роботи передплатника або, за бажанням, на домашню адресу передплатника. Рішення про передплатне розповсюдження було прийняте уже після завершення формування передплатного Каталогу. Тому, щоб передплатити журнал у 2011 р., слід перерахувати 50 гр. (якомога швидше, останній термін 10.09.2011) на спеціальний рахунок:

 

 

ОдержувачПриватбанк

Найменування банкуПриватбанк

Номер рахунку292 448 255 09 100

МФО305 299

ЄДПРОУ: 143 605 70

Призначення платежу:       передплата на журнал Sententiae

одержувач Хома Олег Ігорович

                                                           № картки одержувача  4405 8850 1838 6513

 

ПІБ, дом. адресу, № платіжного док-ту і суму слід надіслати на адресу quid2anim@gmail.com

Що стосується передплати на 2012 рік, то її можна оформити у всіх відділення зв’язку на загальних підставах.

Вартість 1-го примірника (з поштовою доставкою) у 2012 р. незначно зросте і становитиме близько 35 грн.

Передплатний індекс в Каталозі передплатних видань на 1-ше півріччя 2012 року:  89 273

 

Також є ще одна цікава новина для філософів та теологів.

20 вересня в столичному Будинку вчителя видавництво «Грані-Т» проводять презентацію-обговорення книги «Від бароко до постмодерну: есеї» харківського історика української літератури, визнаного знавця філософії та теології доби бароко, доктора філологічних наук, професора Леоніда Ушкалова, який, нагадаємо, здійснив Академічне видання творів Григорія Сковороди http://www.skovoroda.org.ua/

 

До обговорення нової книги Леоніда Ушкалова запрошені доктор філологічних наук, професор Володимир Моренець, доктор філологічних наук, професор Елеонора Соловей, доктор філологічних наук, професор Павло Михед, кандидат філологічних наук, доцент Катерина Борисенко, поет і літературний редактор Іван Андрусяк, письменник Анатолій Дністровий.

 

Захід відбудеться 20 вересня (вівторок): Київ, Будинок вчителя (вул. Володимирська, 57), початок 18-00.

 

Вхід вільний

Не пропустіть!

Останні новини

Вчора
16 січня