РПЦ з Африки завозитиме послушиків у свої монастирі

РПЦ з Африки завозитиме послушиків у свої монастирі - фото 1
Деяких парафіян з африканських громад, які перейшли в Російську Православну Церкву, переведуть до російських монастирів, щоб у майбутньому вони створювали чернечі громади у своїх країнах.

Про це розповів патріарший екзарх Африки митрополит Леонід, повідомляє Інтерфакс.

"Хороші є перспективи на чернечі громади, кілька людей уже виявили бажання пройти послух, попрацювати в наших монастирях. Ми хочемо і будемо прагнути до того, щоб молоді люди приїжджали до нас у монастирі, щоб вони стикалися з нашими монашими традиціями та устоями під нашим контролем. - сказав єрарх в онлайн-лекторії.

За словами митрополита, здобувши досвід у Росії, послушники через кілька років повернуться на батьківщину, щоб відроджувати чернече життя вже там.

Нагадаємо, Митрополит Иларіон Алфеєв вихвалявся, що в Африці люди виходять на вулиці з плакатами: "Дякуємо Путіну!"

Наприкінці 2021 року РПЦ, порушуючи православні канони, утворила свої єпархії на території Александрійського Патріархату.

Своє вторгнення Москва пояснила, що таким чином вона "захищає тих, хто не прийняв українського розколу".

Проти незаконних дій РПЦ виступив Синод Вселенського Патріархату, Предстоятель Кіпрської Православної Церкви, Предстоятель Албанської Православної Церкви, Митрополит ПЦУ Епіфаній, єрархи африканських країн.

Архиєпископ Афінський і Греції Єронім черговий раз підтвердив єдність зі Вселенським Патріархатом у визнанні Української Церкви.