Правопорядок в Умані під час святкування Рош-га-Шана забезпечують понад 600 поліцейських

Правопорядок в Умані під час святкування Рош-га-Шана забезпечують понад 600 поліцейських - фото 1
В Умані Черкаської області понад 600 поліцейських забезпечують правопорядок під час святкування Рош га-Шана, на яке прибули майже 23 тисячі паломників-хасидів.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін, повідомляє пресслужба МВС.

«Станом на 26 вересня до Умані Черкаської області прибуло 22 тисячі 800 паломників-хасидів. Публічну безпеку і безпеку дорожнього руху забезпечують понад 600 українських поліцейських. Цього разу Держава Ізраїль утрималась від направлення своїх поліцейських представників для допомоги нашим правоохоронцям», - зазначив він.

За словами першого заступника міністра, українські поліцейські на «відмінно» впоралися із завданням із забезпечення безпеки.

«Поліція здійснювала супровід територією держави автобусів, на яких прибували паломники і ще продовжують прибувати. Лише за добу прибуло понад 300 осіб», - сказав Єнін.

Він поінформував також, що до органів поліції надійшло трохи більше 80 звернень про події, пов’язані з перебуванням хасидів на території області.

«Усього було відкрито 10 кримінальних проваджень, складено 15 протоколів про адміністративні правопорушення і майже стільки ж винесено постанов про правопорушення. У цілому ситуація контрольована», - запевнив Єнін.

Додамо, цьогорічне святкування єврейського Нового року — Рош га-Шана триває з 25 по 27 вересня.