Блог Ольги Недавньої_image

Блог Ольги Недавньої

Про підтримку, солідарність і подяку: віра й надія ніколи не посоромлять!

06 квітня, 18:51
наша донька Марія-Богдана Недавня - фото 1
наша донька Марія-Богдана Недавня
Джерело: власна світлина авторки
Подяка всім нашим добродіям, котрі допомоги зібрати кошти на операцію для доньки, і трохи супутніх міркувань

Цей допис — перш за все й найбільше про ВДЯЧНІСТЬ, мені писати його і складно, і радісно. Але зроблю це щиро, і з преамбулою.

Колись я мала зухвальство думати, що, якщо дотримуватись спартанства у побуті, то навіть вітчизняний науковець може жити, покладаючись на свої сили й засоби. Так воно і було довший час, аж поки в родині не посилились проблеми зі здоров'ям настільки, що довелось переглядати свої самостійницькі звички та звертатись по допомогу. Дуже не хотілось це робити, особливо у часі війни, коли донатів потребують наші героїчні військові, що нас захищають. Але прийшлось упокоритись, і такий вимушений наїзд на свою гординю обернувся ще побільшенням віри й оптимізму від величезної солідарності добрих людей, та, як додатковий бонус — і власним, сподіваюсь, духовним вишколом і зростанням.

Мені було важко брати на себе відповідальність і за наваження на операцію доньки (на яку і потрібна була надто значна як для нашої родини сума), і на вирішення, куди і коли спрямовувати наш власні кошти, враховуючи, що не в неї однієї проблеми зі здоров'ям. Час піджимав, першими допомогли дорогі колеги, але гроші були потрібні великі. Коли я все ж таки попросила допомоги для Богдани, припустила, що вдасться зібрати хоча б частину потрібного, і мене все одно муляло це рішення. Яке ж було моє приголомшення і яка наша величезна вдячність, коли за чотири доби потік допомоги добродіїв покрив (а згодом навіть перекрив!) левову частину коштів на операцію, так що ми швидко змогли зробити необхідний внесок, щоб записати дочку у чергу на її проведення!

Розповім трохи про Богдану — вона дуже рано й радо почала читати і писати, несамовито любила вчитись, тож окуляри одягла ще раніше, ніж мама та бабуся з дідусем, але, не зважаючи на погіршення зору, не хотіла відмовитись від свого покликання — викладання, до якого в неї справді є спадкові здібності. А останні роки — це переважно онлайни з відомих причин... В результаті — із зором серйозні проблеми, і на одному оці не вдалось попередніми лазерними операціями зупинити погіршення, тож залишився єдиний спосіб зберегти око — пересадка донорської рогівки. В надії на те, що Бог не допустить поразки, Богдана продовжує викладати, плести сітки та килимки-сідушки для наших воїнів, та мріє, що зустріне свою долю-”половинку”.

Чому я пишу про це все на РІСУ? Бо її директор Тарас Антошевський, давній друг всієї нашої родини (де кожен побував і читачем, і дописувачем РІСУ), став нашим добрим ангелом, прикликавши, мабуть, більшість наших благодійників. Він, суголосно з моїми колегами, спершу переконав мене бути відкритішою у своїх діях, не обмежуватись проханням до кола особистих знайомих, й відразу взяв справу у свої досвічені руки — просунув в колі читачів, авторів та приятелів РІСУ наше прохання, за що ми йому дуже-дуже вдячні! І як щедро і хутко вони відгукнулись!

Для мене, як релігієзнавця, не було сюрпризом, що абсолютна більшість наших добродіїв — люди віруючі, переважно — з різних християнських конфесій. Як і сам Тарас, як і ми всі в родині. Ми ще раз переконались, що віра й надія — не посоромлять, що сіль Землі — не звітрює, і що тим, хто стукає — відчинять. Хоч мені більше подобається відчиняти, але кожен з нас може опинятися, і не раз, у житті в різних ролях, і дай нам усім, Боже, бути гідними у різних викликах, проблемах і потребах співдії!

Нашу щиру подяку всім благодійникам ми записали, піднявшись на дзвіницю святої Софії Київської, перерахувавши їх імена. Це місце мені видалось найбільш підходящим, щоб подякувати нашим братам і сестрам — біля осердя нашої духовної ідентичності, під Покровом Марії Оранти, небесної покровительки Києва, України і нашої доньки, чиє хресне імя — Марія.

Сподіваємось на перемогу — над хворобами, над ворогами і над власними слабкостями, молимось за всіх добрих людей, які нам допомогли, і надіємось, що Богдана буде й надалі могти працювати та видивлятись свою пару :)

Благослови, Господи, всіх наших благодійників! ось імена тих, хто назвався (а тих, хто не назвався — віримо, що Господь впізнає): Олег Ярош, Любов Кіндратович, Леся Родіна, Наталя Позняк-Хоменко, Людмила Филипович та Анатолій Колодний, Наталя Малиновська, Марія Медик, Віра Сідляр, Аліна Зубкович, Ольга Жаровська, Сергій Присухін з родиною, Тамара Тумакова, Надія Мисік-Квічка, Тамара Запорожець, Людмила Галич, Юлія Антипова, Ірина Андрієнко-Фрідріх, Світлана Горобчишина, Лідія Снісарчук, Людмила Прохоренко, Наталія Павлик, Геннадій Єфіменко, Світлана Шейкіна, Юлія Яремчук, Дмитро Павленко, Ольга Різняк, Тарас Антошевський, Анастасія Марченко, Ганна Кулагіна-Стадніченко, Володимир Прокопів, Роман Соловій, Оксана Москаль, Степан Балог (дякуємо, отче Петре!), Ірина Бушка, Валерій Федоранич, Надія Плетенна, Галина Синиця, Іванна Синицька, Марія Саквук, Алла Бойко, Володимир Гусак, Ігор Саджениця, Ігор Загребельний, Ольга Фіщук, Наталя Фоміна, Павло Павленко, Михайло Сало, Катерина, Наталія Крок, Сергій Іноземцев, Олексій Гордєєв, Уляна Кульчицька, Марія Крепель, Тарас Добко, Дмитро Вовк, Любомира Яджин, Леся Байгота, Ірина Дармороз, Олег Шепетяк (дякуємо, отче!), Елла Бистрицька, Максим Гонтар, Олег Кисельов, Наталя Куліш, Оксана Височанська, Оксана Ляшенко, Тарас Окіс, Дмитро Базик, Наталія Кардаш, Левко Квятковський, Роман Рокитський, Маркіян Бобрик, Маргарита Яковлева, Тетяна Деркач, Ігор Наконечний Igor Nakonechnyy, Олександр Саган, Світлана Леуш, Іван Зозуляк, Олександр Попов, Христина Климко, Світлана Лозниця, Ірина Акчуріна, Жанна Зотова, Віктор Єленський, Олена Холонюк, Ірина Романик, Віра Дужак, Назар Мельник, Христина Тенетюк, Тетяна Гардашук, Володимир Хіцяк, Марія Пташник, Роксолана Михайлечко, Святослава Унгурян, Юрій Підлісний, Любомир Коблик, Ольга Левчук, Катерина Рассудіна, Арсен Стросельський, Олександр Задорожний, Юрій Стецко, Олена Огоновська, Олена Рябчун, Богданна Мартиник, Ольга Боровик, Леся Марцинкевич, Дар'я Кумеда, Ігор Новачук, Олег Турій, Ольга Ораіло, Наталія Гуран, Наталія Сафіна, Михайло Якубович, Ліля Стецюк, Ольга Демковська, Катерина Самойленко, Ірина Сава, Лариса Моїсєєнко, Сергій Небилович, Святослав Щербаков, Інга Гончарук, Юлія Клебан, Інна Єнг, Денис Суєвалов, Євген Дзюндзя, Дмитро Іванисько, Валерій Горбачов, Максим, Андрій Максюта, Уляна Севастянів, Надія Іващенко, Ольга Князь, Наталія Марків, Борис Толмачев, Володимир Грушевський, Ганна Тригуб, Юрій Юрчик, Павло Строюк, Богдан Фещак, Руслан Стасишин, Катерина Обштат, Олег Бучма, Василь Сич, Єремія Попова, Павло Хвостов, Альона Цілюрік, Микита Алексашин, Іван Августинович, Василь Корчевний, Василь Косів, Леся Шумило, Валерій Димов, Юлія Билина, Ольга Спис, Уляна Котельник, Павло Моторний, Ігор Кубайчук, Тетяна Казир-Огли, Нікіта Ніколаєнко і Марина, Крістіна Дороцька, Олексій Світельський, Оксана Буньо, Олександр Ільченко, Ксенія Дмитрієва, Іван Савицький, Аліна Савчук.

ДЯКУЄМО!!!

Теги: #Блоги

Останні новини

Вчора
18 травня