Рідні та колеги Олексія Кучапіна не вірять у його вбивство або самовбивство

Олексій Кучапін - фото 1
Олексій Кучапін
Про це під час онлайн-пресконференції 28 липня заявив адвокат дружини київського волонтера, керівника ГО "Дім милосердя" Олексія Кучапіна Олександр Панчоха.

Як аргумент він навів висновок судмедексперта Селіна, який підтверджує відсутність тілесних ушкоджень на тілі померлого. "Його не вбили", — підтвердив попередню версію близьких померлого пастор Макарівської християнської церкви та член спостережної ради "Дому милосердя" Максим Мамакін.

Станом на 28 липня внаслідок смерті Кучапіна поліція відкрила дві кримінальні справи: перша у зв'язку з фактом виявлення трупу, друга — через заяву Олени Кучапіної про зникнення її чоловіка.

Крім того, учасники пресконференції розповіли про відносини Кучапіна та священика УПЦ МП Захарії Керстюка, який у соцмережах наголошував на вбивстві волонтера.

"Нікому з нашої групи невідомі взаємини Олексія з Керстюком", — сказав Максим Мамакін. Водночас пастор Ігор Шемігон наголосив, що оточення Кучапіна не знало Керстюка.

Також спікери повідомили, що під час волонтерської роботи Кучапін не отримував погроз, зокрема, з боку правоохоронців. Про це з пресконференції повідомив РІСУ Олексій Гордєєв.

Нагадуємо, 22 липня у квартирі в Києві знайшли мертвим керівника ГО "Дім милосердя" Олексія Кучапіна. Він пішов з дому 16 липня і з того часу про нього нічого не було відомо.

Відразу у соцмережах появилися інформації, що це було навмисне вбивство.

Священник УПЦ МП Захарія Керстюк — автор версії про вбивство Олексія Кучапіна — згодом відмовився від своїх тверджень та погодився з висновками поліції.

А заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко запевнив, що смерть волонтера Олексія Кучапіна поліція розслідуватиме як умисне вбивство.