Блог Богдана Панкевича_image

Блог Богдана Панкевича

Молитва на стадіоні.

14.11.2011, 00:32

Сьогодні, 13 листопада о 15-00 на новозбудованому Львівському стадіоні зібралися представники шести християнських конфесій, щоб окропити його свяченою водою.

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?arenu_lviv_osvyatili_svyashheniki_vsih_konfesiy_mista&objectId=1241014

Як вже повідомляли ЗМІ, мешканці нашого міста були дуже здивовані, що відкриття стадіону 29 жовтня відбулося без його освячення і без виконання Гімну України. Очевидно, київські організатори не вважали це за потрібне. Однак мер Львова пообіцяв, що традиція буде дотримана і спортивна арена отримає благословення від священиків.

15 листопада на стадіоні відбудеться перший футбольний матч. Але цей день для посвяти не був би вдалим, враховуючи неможливість перед матчем втихомирити присутніх і зосередити їхню увагу на молитві. Тому вирішили, що посвячення відбудеться у неділю напередодні і запрошеними будуть лише представники ЗМІ.

У кращих львівських традиціях цю знакову подію було проведено в екуменічному форматі. Після спільної молитви на краю футбольного поля священики розділили між собою роботу і окропили всю величезну територію споруди.

Кореспондент «Радіо Ватикан» пан Кость Чавага зізнався, що згідно його досліджень ми виявилися першим приймаючим містом ЄВРО-2012, яке додумалося освятити стадіон. Жоден інший новозбудований у Польщі чи Україні стадіон поки-що не дочекався такої акції.

Сподіваюся, що вони повторять наш приклад.

І також сподіваюся, що принаймні 15 листопада на стадіоні таки прозвучить Гімн України.

Останні новини

Вчора