Блог Богдана Червака_image

Блог Богдана Червака

ПАМ’ЯТАЙ ПРО ВЕЛИКІ ДНІ НАШИХ ВИЗВОЛЬНИХ ЗМАГАНЬ

05.03.2012, 22:20
Збір паломників призначено на 8-00 годину 17 березня ц.р. (субота) біля церкви на Аскольдовій могилі у Києві.

Нещодавно на УП, РІСУ і сторінках УС писав про встановлення пам’ятника героям Крут на Аскольдовій Могилі. Вразило і зворушило, що будівничі  і меценати гранітного постаменту побажали залишитися не відомими, наслідуючи християнське правило, що про добрі справи не слід голосити на цілий світ. Як і слід було очікувати, Блаженніший Святослав освятив пам’ятник. Це було зроблено урочисто, за участі перших осіб держави, зокрема Прем’єр-міністра Миколи Азарова.

І ось благородна справа одних спонукала до благородної ініціативи інших. За повідомленням Оргкомітету, Громада храму Св. Миколая Чудотворця, що на Аскольдовій могилі у м. Києві, з благословення настоятеля храму о. Ігоря Онишкевича запрошує всіх бажаючих здійснити паломництво до меморіалу у с. Крути (Ніжинський р-н).

Паломництво здійснюється з нагоди річниці перепоховання загиблих Героїв Крут, які віддали своє життя за волю та незалежність Української держави, та вшанування пам’яті українських патріотів спільною молитвою.

Збір паломників призначено на 8-00 годину 17 березня ц.р. (субота) біля церкви на Аскольдовій могилі у Києві. Виїзд автобусом передбачено з 8-30 годин. Панахида пам’яті Героїв Крут та екскурсія Меморіалом Героїв Крут з 11-00 години, екскурсія містом Ніжин, відвідування Миколаївського собору та Благовіщенського собору у місті Ніжині з наступною обідньою перервою з 12-30 до 14-30 години. З 16-00 – ознайомлення з Трьох - Святительською церквою у с. Лемеші; Вознесенською церквою та Собором Різдва Богородиці (де знаходиться семиярусний іконостас – один із найбільших в Україні) у Козельці. Повернення до Києва о 20-й годині.

Вартість проїзду комфортабельним автобусом «Неоплан» за паломницьким маршрутом – 65 гривень; квитки для ознайомлення з музейними експозиціями – за бажанням; паломницька карта «Аскольдова могила – Крути» – у вільному продажу в книжковому ятку поруч з церквою. З собою брати бутерброди, фрукти, термоси з теплими напоями та добрий настрій.

Бажаючим здійснити паломництво просимо записуватися у послушниці книжкового ятка біля церкви св. Миколая  або зателефонувати п. Руслані +38 (097) 931 21 24.

Записатися можна за електронною адресою: nikolia7@ukr.net

Останні новини