Блог Миколи Кучинського_image

Блог Миколи Кучинського

Прохання про молитовну допомогу

08.05.2013, 13:59
Прошу вас помолитись кожен вечір св. Розарій, Антифон Пресвятій Богородиці та інші молитви до ПДМ в інтенції побудови римо-католицького Храму св. Франциска на Оболоні.

 

Шановні читачі та дописувачи порталу РІСУ!

Христос воскрес!

Звертаюсь до вас, вірних УГКЦ, РКЦ, всіх братів во Христі, про молитовну допомогу наший парафії св. Франциска на Оболоні в м. Києві. Прошу помолитись кожен вечір св. Розарій, Антифон Пресвятій Богородиці та інші молитви до ПДМ в інтенції побудови Храму для нашої римо-католицької парафії.

Ви вже чули, що деякі активні мешканці довколишніх будинків протестують проти будівництва, хоча свою активність не виявляли у 2004 та 2010 роках, коли вирішувалась доля цієї ділянки. Але пізніше на це місце поклали око інші. Взагалі, вся смуга впродовж вул. Зої Гайдай відведена під «ущільнення» забудови. Якщо не Храм, то ТРЦ. Тому, як здається, рейдери від імені «жителів Оболоні» проводять прес-конференції в УНІАН http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/52165/  та звертаються до папи Римського. До речі, призначена (на 19 квітня) зустріч мешканців навколишніх домів та духовенства так і не відбулася, бо ніхто з мешканців не прийшов.

Але за нами правда і Бог http://risu.org.ua/ua/index/exclusive/photogallery/risu_video/52175 .

Тепер з 14 квітня на будмайданчику  КОЖЕН ВЕЧІР о 19:20 проходить молитва за участю братів менших OFM о. Франциска, о. Фіделіса, о. Патрика та(або) епископа. Тому, звертаюсь до братів греко-католиків Оболоні, Подолу, Мінського масиву, інших районів та католиків (і не тільки) – гостів Києва приєднатися до нашої спільної молитви. Адреса: перехрестя вул. Героїв Дніпра, Зої Гайдай (біля клумби), будмайданчик за зеленим парканом, о 19:20 збираємось.

П.С. Орден братів менших францисканців в Україні в більшості з українців. Так історично склалося

П.П.С. Всіх запросив на молитву, але сам буду відсутній 9 та 10 травня.