Блог Юрія Чорноморця_image

Блог Юрія Чорноморця

Цікаве на цьому тижні

20.10.2010, 14:10
Сьогодні Богословський Портал опублікував книгу «Дар и благодарение в контексте христианской и постмодернистской философии» Костянтина Пашкова, друга Олександра Філоненко. Ця книга є кращим, що написано в Україні з тематики сучасної релігійної філософії та богослов’я.

Сьогодні Богословський Портал опублікував книгу «Дар и благодарение в контексте христианской и постмодернистской философии» Костянтина Пашкова, друга Олександра Філоненко. Ця книга є кращим, що написано в Україні з тематики сучасної релігійної філософії та богослов’я. Автор розпочинає із тем філософських, поступово інтрига наростає в проблематиці діалогу філософського та релігійного світоглядів. Із книги ясно зрозуміло що таке відкритість постсекулярний характер сучасної французької філософії, які це створює можливості для теології. Дуже багато цікавого про феноменологію і теологію Ж.-Л. Маріона. З творів найвидатнішого католицького філософа і теолога сучасності наші співвітчизники вичитують багато різних концепцій. Тому стає все більш потрібним адекватне розуміння Ж.-Л. Маріона.

Книга К. Пашкова може стати джерелом для творчого натхнення багатьох людей, які бажають мислити богословськи. Книгу «Дар и благодарение в контексте христианской и постмодернистской философии» читайте тут:

http://theology.in.ua/ua/bp/theological_library/theological_books/38480/

 

В п’ятницю 22 жовтня о 18.45 в галереї «Соборна», що біля храму всіх Святих (праворуч від будівельного майданчику де будується кафедральний Собор УПЦ МП на станції метро Либідська) відбудеться засідання лекція православного психолога Анастасії Бондарук на тему «Жінка в Церкві».

Анастасія Бондарук – професійний психолог, із ґрунтовною освітою та великою практикою, постійний автор православних ЗМІ («Отрок», «Православ’я в Україні», «Церковна православна газета»). Після лекції відбудеться дискусія. План лекції (російською):
1. Современная женщина и «Домострой». Точки соприкосновения и социально-психологические различия.
2. Высокий уровень ожиданий и требований в православном обществе к себе и друг другу.
3. Психологические особенности вхождения в православную традицию современной женщины или «Почему я перестала улыбаться?»
4. Женщина в поисках своего предназначения.
Адрес: Зализничное шоссе, 3
Станция метро: Лыбедская
Начало: 22 окт 2010 в 18:45
Окончание: 22 окт 2010 в 21:30
Контактная информация Телефон: 093-595-12-75 Виталик

Останні новини

Вчора