Блог Тетяни Шпайхер_image

Блог Тетяни Шпайхер

Декілька думок про зустріч з Блаженнішим Любомиром в Могилянці

16.02.2011, 18:07

Вчора відбулася зустріч Блаженнішого Любомира з обновлянами в Києво-Могилянській академії. Обновляни довго до неї готувалися і чекали на неї з трепетом. За форматом вийшов радше круглий стіл, на якому виступала також представниця „Обнови” Оксана Роман. 

На зустріч прийшло стільки молоді, що в певний момент охорона заборонила заходити до залу, в якому відбувалася зустріч. Кілька наших обновлян вийшли назовні в якихось справах і вже до залу так і не потрапили, але ми пообіцяли їм відео-запис :)

Доповідь Блаженнішого була просто чудовою, але я (а можливо і багато хто з присутніх :) найбільше запам'ятала відповідь на запитання: Чому Ваші попередники, не мали достатньо свободи, щоб піти у відставку? – „Бо вони зарано померли" – відповів тепер уже колишній очільник УГКЦ. Ця відповідь збадьорила усіх присутніх.

З залу передали так багато записок із запитаннями, що Блаженніший просто не встиг на всі відповісти. І відповіді на них можна буде прочитати на сайті УГКЦ. А ще для багатьох стало справжньою несподіванкою, що Блаженніший є членом „Обнови" із 1953 р.

Більше про подію на http://ugcc.org.ua/news_single.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=4574&cHash=d583ab89f3e5f77864eaed415acf9a95

Останні новини

Вчора