Блог Оксани Горкуші_image

Блог Оксани Горкуші

Філософ-релігієзнавець.

Релігійна свідомість, релігійний світогляд, співвідношення релігійного, наукового та філософського осягнення світу, сучасні трансформації релігійних парадигм. 

Другий круглий стіл із філософії релігії "Проблематико-методологічні розмежування філософії релігії та релігійної філософії".

21.06.2010, 20:09
З метою актуалізації наукових досліджень а також педагогічної запитаності філософією релігії в Україні група науковців організовує серію наукових заходів із філософії релігії. Запрошуємо до участі фахівців та зацікавлених.

Шановні колеги!

24 червня 2010 року (четвер) о 12 годині у Відділенні релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України відбудеться 2-й круглий стіл із філософії релігії із серії запланованих заходів з метою актуалізації філософії релігії в сучасній Україні. Тема цього круглого столу: Проблематико-методологічні розмежування філософії релігії та релігійної філософії. Запрошуємо Вас до виступів та обговорення.

Інформація про перший круглий стіл знаходиться тут: http://philosophyofreligion.wordpress.com/2010/03/08/перший-круглий-стіл/

Крім висвітлення цього заходу на спеціальному інтернет-ресурсі, планується видрук запропонованих наукових статтей.

Виживання нашої галузі залежить від зосередження інтелектуальних та дієвих зусиль філософів релігії на її актуалізації в сучасному науково-викладацько-інформаційному просторі та може здійснюватися лише за допомогою систематичної фахової комунікації.