Блог Христини Стець_image

Блог Христини Стець

Коли тобі 14, а твоє життя коштує півмільйона євро…

09.12.2010, 22:24

14-річному Павлові Корчинському потрібна пересадка серця і легенів. Батьки вже знайшли клініку у Німеччині, яка погодилась прооперувати хлопця. Родині Корчинських залишилось знайти гроші. За допомогою звертаються до усіх, до кого тільки можуть. Сотні українців бідою Павла вже перейнялися. Сподіваємось, що й у вас виникне бажання допомогти, коли перечитаєте цей матеріал.

У Павла Корчинського - вроджена вада серця. Вісім років тому хлопцеві поставили штучний клапан. Але тепер його для роботи життєвоважливого органу замало. Потрібна пересадка серця, а через ускладнення ще й легенів.

«Його серце починяє згоряти так, як та свічка… Треба робити пересадку серця і легенів за кордоном. Потрібна дуже велика сума грошей. Пішло ускладнення на серце і воно в нього вмирає…», - мама Павла, Зоряна Корчинська.

Павло - талановитий хлопець і здібний учень. От тільки цього року в школі ще й не був. Адже вже п’ятий місяць на лікарняному ліжку, каже Павло:

«Я почуваюсь не дуже. Мені дихати важко, ходити важко. Я стараюсь не ходити, мене возять на каталці. Сплю дуже погано. Апетит коли є, а коли й нема…»

«В останні місяці ми відмічаємо суттєве погіршення стану хлопця. Ми практично не бачимо позитивної динаміки на ту консервативну терапію, яку Павло зараз отримує. Це означає, що хірургічна тактика повинна бути виконана в найближчий період часу», - лікар кардіохірургічного відділення Віталій Петров.

Щоб прооперувати Павла, батьки вже налагодили контакти з німецькою клінікою. Там спершу захотіли за операцію півмільйона євро. А згодом надіслали рахунок на 600 тисяч євро. Щоб операція обійшлась дешевше, батьки намагаються знайти іншу лікарню в іншій країні…

Наразі родині Корчинських вдалось зібрати трохи більше 400 тисяч… але лише гривень. Мама щодня з ранку і до ночі приймає до 200 дзвінків. Приносять гроші й одразу в палату. З кожним дзвінком та відвідувачем віра Павла в одужання міцнішає:

«Я хочу подякувати людям, які допомагають… які приносять кошти, хто скільки може. Дякую всім вам!»

Павло вже втомився від хвороби і лікарняної палати. Він не може багато рухатись і ходити. І хоча, хлопцеві та його батькам зараз важко як ніколи, але Павло вірить, що у них все вийде і він одужає:

«Я молюся... і знаю, шо люди допоможуть. Я знаю, шо буде все добре…»

Тел.: 098 253 72 75 – мама Зоряна Корчинська

P.S.

Телевізійний сюжет про Павла можна переглянути на сайті youtube:

Останні новини