Блог Юрія Чорноморця_image

Блог Юрія Чорноморця

Тепер вже почався і богословський плагіат

17.09.2011, 17:42

15 вересня 2011 року на порталі Релігія в Україні опубліковано статтю «Українське православ'я і сучасний стан національної єдності України» (http://www.religion.in.ua/main/11982-ukrayinske-pravoslavya-i-suchasnij-stan-nacionalnoyi-yednosti-ukrayini.html). Автор – поважна людина: Протоієрей Євгеній Шелевій — благочинний академічного храму УУБА, магістр богослов’я, старший викладач.

Читаю і щось мені здається знайомим. Десь я вже таке читав. А, це доповідь Блаженнійшого Володимира на Архієрейському соборі у Москві. http://orthodox.org.ua/uk/slovo_do_chitachiv/2008/06/25/3165.html

У невеличкій статті протоієрея Євгенія наведено чотири абзаци із доповіді Блаженнійшого Володимира як власні слова поважного протоієрея Євгенія, благочинного академічного храму УУББА. Без жодних ознак цитування. Немає посилань, немає лапок, немає згадування про митрополита Володимира як автора цих слів та відповідних концепцій. Митрополит згадується у кінці, але не в зв’язку із запозиченими у нього словами.

Отже, хвиля плагіату вже охопила і богословів. Чи може УУБА таки немає жодного відношення до богослов'я і тому ця хвиля зачепить лише Ужгород?

Крім того цікаво: як це так - плагіатити із власного Предстоятеля???