Блог о. Ігоря Пелехатого_image

Блог о. Ігоря Пелехатого

Антихрист вже прийшов?!

09.09.2014, 20:15

Цей дух антихриста панує у серці Росії – Москві ось вже 90 років. А саме - у мавзолеї з мумією найбільшого богоборця і найкривавішого тирана всіх часів і народів Ульянова-Лєніна. Власне з цього моторошного престолу сатани безперервно струмує пекельний дух смерті, руїни, розбою, який нині на наших очах - руками теперішнього правителя Кремля - шматує і знекровлює Україну, загрожуючи перекинутися у Європу та поглинути термоядерним мороком увесь світ. І зупинити цей дух безодні й хаосу може тільки наша соборна молитва про порятунок до Бога.

У Москві вібулася масова лекція і круглий стіл на тему взаємозв'язку Бога і президента Росії Владіміра Путіна. Майже одночасно розпочався збір підписів за конституційне оформлення монархічного ладу і проголошення Путіна царем

«І вийшов інший кінь, вогнянно-червоний, і вершникові, що на ньому, дано взяти мир із землі і щоб один одного вбивали»

Одкр. Св. Івана Богослова, 6:4

За повідомленнями одразу кількох російських інтернет-сайтів цей, на перший погляд, дивний захід відбувся 7-го вересня у Москві. Його ініціював громадський рух "Божа воля", на чолі з відомим у Росії т. зв. православним активістом, "експертом в області метафізичного путінізму" Дмітрієм Ентео. Насправді ж, ця особа – відомий «православний» екстерміст і фундаменталіст, уславлений своїми скандальними демаршами, витівками і провокаціями «во ім’я Бога і св. православія», який має багато прихильників і покровителів в РПЦ, хоча за свій короткий вік вже встиг побувати в багатьох сектах та пройти курс лікування від наркозалежності.

На лекції піднімалися такі питання: "чи стане наш президент Владімір Путін богом по благодаті, тобто чи буде він мати все те ж, що і Творець всесвіту окрім спілкування в Його незбагненній сутності?", "чи буде воля Владіміра Владіміровіча з'єднана з волею Бога і досягне непохитності в добрі? Чи буде національний лідер Росії нескінченно пізнавати нескінченно досконалого Бога, проникаючи в глибини Божества?".

Також росіянам розтлумачили, "чи є Владімір Путін богом по природі або він тільки може стати ним по благодаті?" і "чи можна поклонятися Владіміру Владімірічу як богу на землі?".

Після промови розпочався круглий стіл на тему ролі Владіміра Путина в зміцненні «духовних скреп РФ», зокрема, шляхом пропаганди і поширення «руского міра». Характерно, що цей неординарний захід проходив в Міжнародному Фонді слов’янської писемності і культури Москви.

Майже одночасно в Росії набирає обертів кампанія за коронацію президента Путіна. Кампанія ініційована активістами організації «Суть часу». Лідери «народно-визвольного руху» вважають, що тільки коронація Путіна зможе врятувати Росію і зробити її світовим лідером. Про цю новину повідомляє Преса України.

У центрі Москви створений головний штаб по збору підписів, в інтернет-мережі відкрито спеціальний блог, так і названий - «За коронацію російського президента». По всіх регіонах Федерації, включаючи найбільш депресивні, куди зараз заслані «фанати Путіна» з України, розпочався збір підписів за коронацію «вєлікаго собіратєля зємєль рускіх».

Активісти з «Суті часу» ратують за введення в Росії інституту монархії і призначення військового агресора на посаду Царя Росії: «Ми вважаємо, що Путін багато зробив для Росії і заслуговує того, щоб правити Росією до кінця своїх днів, передавши владу у спадок одному із своїх синів чи дочок. «Нехай сам вирішить кому - це його самодержавне право», - зазначають путіністи.

Якби не криваве побоїще, яке розв’язала Росія поки що на Сході України, цим екстраординарним подіям та ініціативам взагалі можна було б не надавати жодного значення: мовляв, в організаторів і лекції, і плебісциту – очевидні проблеми з психікою. Але річ у тім, що на Донбасі дуже багато терористичних груп сповідують саме такі радикальні ідеї войовничого православія і також вважають очільника сусідньої держави месією «руского міра». І в імя цих ідей чинять криваві злочини, зрівнюючи із землею та спопеляючи міста і села, викрадаючи, катуючи й по-звірячи вбиваючи як наших військовиків, так і мирних мешканців. Та й у самій Росії рух Ентео та монархістів здобуває щораз більше прихильників, особливо – серед духовенства РПЦ.

Пряму й однозначну відповідь на ці зловіщі явища і факти знаходимо в Книзі Одкровення Св. Івана Богослова: ми живемо у часи приходу антихриста. Цей дух антихриста панує у серці Росії – Москві ось вже 90 років. А саме - у мавзолеї з мумією найбільшого богоборця і найкривавішого тирана всіх часів і народі Ульянова-Лєніна. Власне з цього моторошного престолу сатани безперервно струмує пекельний дух смерті, руїни, розбою, який нині на наших очах - руками теперішнього правителя Кремля - шматує і знекровлює Україну, загрожуючи перекинутися у Європу та поглинути термоядерним мороком увесь світ. І зупинити цей дух безодні й хаосу може тільки наша соборна молитва про порятунок до Бога.

Каймося зі своїх гріхів, з гріхів своїх родин і свого народу, приступаймо до св. Сповіді і Причастя, поклоняймося серцем перед Євхаристійним Ісусом, не випускаймо з рук св. Вервиці до Матері Божої – могутньої зброї проти сатани, просімо Небо про порятунок України та про навернення Росії, яке відбудеться лише після того, як впаде трон пекла, що бовваніє на Красній площі у Москві. «Амінь. Прийди, Господи Ісусе!» (Одкр. 22, 21). Врятуй Україну і світ!

Останні новини