Блог Олени Кулигіної_image

Блог Олени Кулигіної

Чому я їду на Media Mobilization?

31.10.2010, 14:11
Працюючи в християнській журналістиці вже років 9, роблю висновок, що це перша християнська медіа-конференція в Україні з такою кількістю спікерів найвищого рівня.

13-14 листопада в Ірпіні на Київщині відбудеться християнська конференція Media Mobilization, яка збере журналістів, блогерів, інтернет-активістів, працівників церковних прес-центрів та лідерів християнських служінь. Учасники дізнаються про світові тренди, можливості використання соціальних медіа для лобіювання своїх ініціатив у політиці, інноваційним формам євангелізації та поліпшать журналістки навички. Серед запрошених спікерів народні депутати Верховної Ради України, відомі журналісти і блогери.

Працюючи в християнській журналістиці вже років 9, роблю висновок, що це перша християнська медіа-конференція в Україні з такою кількістю спікерів найвищого рівня (і в цьому списку наразі представлені імена ще не всіх достойників, які матимуть свої доповіді на MM).

Цікаво, що серед них є журналісти, блогери, піарники - вірні різних Церков, які повноцінно реалізували себе у медіа-служінні не тільки в межах своєї Церкви, але й ефективно представляють її наззовні, говорять до людей інших конфесій зрозумілою для них мовою. А журналіст, який говорить незрозуміло - це неефективний журналіст...

Тут також чимало світських журналістів і блогерів, і навіть два народні депутати, які можуть подивитись на нас зі сторони і дати об'єктивні фахові поради: що і як нам, християнам, потрібно змінити у нашому медіа-служінні, щоби СЛОВО ЄВАНГЕЛІЯ, яке ми хочемо донести світові, звучало актуально, своєчасно, достатньо голосно, але і не вульгарно, як це часом трапляється навіть у християнських ЗМІ.

Я впевнена, що без погляду зі сторони нам важко будувати повноцінне та ефективне медіа-служіння. У своїй мушлі все завжди виглядає інакше. Чи ми розраховуємо лише на жителів нашої ж мушлі?

Власне, ми в РІСУ так багато говоримо про цю медіа-конференцію не тому, що ми її медіа-партнери, але ми її медіа-партнери саме тому, що про неї варто говорити.

Але, менше слів. Просто всім, хто в темі, варто поїхати, щоби все почути і побачити особисто. Ну і до зустрічи тим, хто вважає так само, як і я.

п.с. Вартість участі в конференції - 50 грн (!)

Реєстрація обов'язкова на сайті організаторів