Блог священика Василя Ткачука_image

Блог священика Василя Ткачука

Шукайте правду

17.03.2014, 22:13

«Горе тим, що зло добром звуть а добро - злом; що з пітьми роблять світло, а зо світла - пітьму; що гірке роблять солодким, а солодке гірким!» (Іс.5:20)

Останні роки, а особливо останні місяці, кількість брехні яка доноситься з екранів телевізорів, з мережі Інтернет, просто перевалює через край.  Зрештою, коли та неймовірна брехня лунає від українських чи російських кисельових, це одне, але коли говорять неправду ті хто сам закликає до покаяння, до навернення, до пошуку істини інших то така брехня в одному, свідчить  про цих осіб далеко не з кращого боку.

Останні два послання від «догналітів», зацікавили певною статистикою. Так в попередній брошурі, відносно подій на Майдані  були подані ось такі «жарені факти» в кращих традиціях кремлівської пропаганди.

« більше ніж 600 військовослужбовців внутрішніх військ і членів «Беркуту» перебувають в лікарні з серйозними опіками і пораненнями. Вісім «Беркутівців» і правоохоронців, які голими руками захищали Вас, законну владу і народ, померли. 18-річного службовця «Беркуту» розіп’яли на воротах. 19-річний службовець «Беркуту» після тижня, проведеного у лікарні, помер внаслідок важкого поранення голови на вул. Банковій.
27-річний сержант помер після пострілу вогнепальною зброєю в голову. 28-річний капітан міліції, батько трирічного сина, помер внаслідок ножових поранень. Сьогодні помер 30-річний капітан внутрішніх військ внаслідок нападу на вул. Грушевського.»

Певна річ, цікавою є інформація про те, що правоохоронці виявляється голими руками захищали законну владу. Але найбільше зацікавила історія з "розіп’ятим беркутівцем", особливо дві речі: перша - це вік жертви – 18 років. 18 років для спецназівця – це взагалі нонсенс, а друге історія самого способу вбивства – розп’яття на воротях. Про таку кровожадність окрім сайту «підгорецьких» я не знаходив більше ніде. Думаю навіть натяк на подібне вбивство, був би розтиражований всіма, особливо, російськими інформагентствами. Також, смерть 30-літнього капітана, внаслідок як написано в брошурі нападу на Грушевського. Наскільки я пам’ятаю, навіть представники Захарченка заперечили смерть капітана на Грушевського, так, шкода, чоловік помер, але він навіть не встиг доїхати до Києва.

Остання, вчора принесена брошура з посланнями «догналітів», окрім заклику до правдивого проведення посту, знову таки подає інформацію про жертви на Майдані зі сторони МВД.

Так на 6 сторінці читаємо: «поранили 600 працівників силових структур, 16 з них застрелили, а 130 підстрелили…» На 33 сторінці, кількість поранених та ж сама, але число убитих зменшено у два рази, тобто, кількість така сама як в попередньому листі: «Один був зарізаний на смерть, іншого розп’яли на брамі, а наступних убили. Всього 8 мертвих міліціонерів.»

Так я вже чув і читав колись про те, що невелика неправда для великої мети, для вищого блага, в даному випадку, як певно вважають автори цих послань, для спасіння заблудших українців є оправданою. Але поза тим всім, чомусь вважаю, що правильна інша приказка: брехнею світ зійдеш, а назад не вернешся.

Тому так і хочеться порадити всім тим письменникам: "Шукайте правду і житиме душа ваша"

 

Останні новини

Вчора